Polskie Radio
Section05
Olympique Lyon

Wielkie emocje w 1/4 finału LE. "Młoty" podbiją Lyon?

W czwartek odbędą się rewanżowe mecze ćwierćfinałowe piłkarskiej Ligi Europy. Drużyny bliskie awansu trudno wskazać, bo aż w trzech parach pierwsze spotkanie zakończyły się remisem 1:1. Wygrać zdołała jedynie Braga, ale pewna sukcesu być nie może, gdyż Rangers pokonała tylko 1:0.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Europy fc barcelona eintracht frankfurt Atalanta RB Lipsk Olympique Lyon West Ham United glasgow rangers sporting braga

Liga Europy: gol Milika, 90 minut Majeckiego

Arkadiusz Milik zdobył bramkę, a jego Olympique Marsylia pokonał u siebie Lokomotiw Moskwa 1:0 w meczu 6. kolejki grupy E Ligi Europy. To czwarty gol polskiego piłkarza w tych rozgrywkach. Francuski zespół zajął trzecie miejsce i zagra w fazie pucharowej Ligi Konferencji.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Europy Legia Warszawa Napoli Leicester City psv eindhoven Olympique Lyon AS Monaco Olympique Marsylia lazio rzym Bayer Leverkusen Arkadiusz Milik

TYLKO U NAS Polski weekend w topowych ligach w cieniu skandalu w Lyonie

Po ostatniej już w tym roku przerwie reprezentacyjnej piłkarze powrócili na ligowe boiska. Miniony weekend przyniósł niestety porażki większości drużyn z Biało-Czerwonymi w składach. Najwięcej kontrowersji wzbudziło jednak spotkanie, które trwało zaledwie pięć minut.
Zobacz więcej na temat:  Bundesliga Premier League Serie A Ligue 1 SPORT Piłka nożna Polacy za granicą Robert Lewandowski Krzysztof Piątek Piotr Zieliński wojciech szczęsny mateusz klich Łukasz Fabiański Arkadiusz Milik Bayern Monachium SSC Napoli Olympique Marsylia Olympique Lyon