Konkurs

Trójka wraz z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie dla beneficjentów unijnych funduszy, którzy zechcą pochwalić się tym, co osiągnęli dzięki wsparciu finansowemu z UE.

Jak udało się Państwu zrealizować poszczególne pomysły, jakie były ewentualne bariery i jak udało się je pokonać, jakie perspektywy otworzyła dotacja z Unii Europejskiej? Proszę podzielić się z nami swoim doświadczeniem i wziąć udział w konkursie "Pochwal się swoim funduszem" Opisy Państwa przedsięwzięć nie mogą być dłuższe niż 10 000 znaków. Mile będą widziane pojedyncze załączniki w postaci zdjęć, prezentacji video (tylko w formacie MP4), fotocastów. Na zgłoszenia czekamy od 7 maja do 10 listopada 2012 roku pod adresem twojefundusze@polskieradio.pl .

Opisy muszą dotyczyć przedsięwzięć realizowanych w ramach 5 unijnych programów operacyjnych z perspektywy finansowej 2007-2013:

  1. Kapitał Ludzki
  2. Innowacyjna Gospodarka
  3. Infrastruktura i Środowisko
  4. Rozwój Polski Wschodniej
  5. Pomoc Techniczna

Każdy uczestnik konkursu może wysłać dowolną liczbę zgłoszeń – z tym, że każde musi dotyczyć innego projektu dofinansowanego przez UE.

Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda rzeczowa w postaci sprzętu komputerowego albo oprogramowania o wartości 10 000 zł – wybór należy do zwycięzcy.

Szczegóły znajdą Państwo w regulaminie: