Polskie Radio

Redakcja Sportowa

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2014 16:58

Naczelna Redakcja Sportowa:

Jakub Wasiak - redaktor naczelny

Rafał Bała,

Michał Gąsiorowski,

Tomasz Gorazdowski,

Cezary Gurjew,

Andrzej Janisz,

Filip Jastrzębski,

Tomasz Kowalczyk,

Krzysztof Kuzak,

Wojciech Łasicki,

Krzysztof Łoniewski,

Adam Malecki,

Michał Olszański,

Monika Sułkowska,

Renata Susałko,

Sylwia Urban,

Henryk Urbaś

Redakcja sportowa PolskieRadio.pl:

Mateusz Brożyna,

Aneta Hołówek,

Paweł Majewski,

Paweł Słójkowski
Komentarze4
aby dodać komentarz
Sortuj: od najnowszegood najstarszego
pt47652016-08-21 12:55 Zgłoś
Proszę nie przekręcać wyników piłki nożnej. Dziś po godz. 8 rano w wiadomościach sportowych podano błędny wynik piłki nożnej finału IO pomiędzy Brazylią a Niemcami. Mniej więcej zacytuję co pamiętam: "Brazylia pokonała Niemcy w finale IO w rzutach karnych 2:1, w regulaminowym czasie było 1:1 a zwycięską bramkę strzelił w karnych Neymar." Otóż wynik w karnych był 5:4 a nie 2:1. Trzeba było normalnie powiedzieć w regulaminowym czasie było 1:1 a w rzutach karnych Brazylia pokonała Niemcy 5:4 i byłoby wszystko jasne. A ja się dziwiłem żeby tyle jedenastek zmarnowali? I szukałem relacji. Proszę na przyszłość podawać wyniki poprawnie. Pozdrawiam, słuchacz radia.
kazia5652016-01-14 09:13 Zgłoś
Witam, już drugi raz przekazujecie Państwo w wiadomościach sportowych o 8.00 i o 9.00 ze Leicester wczoraj przegrał a to nieprawda!!!
ddragi2015-11-22 18:13 Zgłoś
Kochana Redakcjo. Za tydzień w siedzibie PZMot odbędzie się gala Zakończenia Sezonu Sportu Motocyklowego. Niestety, mimo wielu sukcesów naszych zawodników nie słyszałem na antenie ani jednego słowa w tym temacie, a szkoda bo jest czym się pochwalić.
tomek91932015-09-17 10:59 Zgłoś
Kochana Trójeczko i Redakcjo Sportowa. Słucham Was i tylko was. Marzę abyście przynajmniej przez półtora miesiąca mówili więcej o RUGBY. Właśnie zaczyna się Puchar Świata w Rugby w Londynie. Marzę aby Polska kiedyś zagrała w tym zestawie drużyn, ale nic z tego nie będzie jak polskie media będą mówiły tylko o skóro kopach. To naprawdę fantastyczna gra i nie tak brutalna jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Wszystkim redaktorom polecam obejrzenie kilku meczy na Polsacie Sport Extra będą transmisje. Myślę, że na wyjazd na jakiś mecz w Anglii już jest za późno, ale macie swoje dojścia do różnych wiadomości ze świat i przynajmniej wyniki podawajcie w serwisach bo nie wszystko mogę obejrzeć. Na szczęście na finały biorę urlop. Tej dyscyplinie została przypięta łatka brutalności i zawiłości. Czy boks lub walki Mma nie są brutalniejsze? Co do przepisów to nie trzeba ich znać szczegółowo aby podziwiać piękno, zaciętość i maestrię takich drużyn jak N. Zelandia, Francja, Anglia i innych. O wszystkim zapewne powiedzą redaktorzy komentujący mecze i uroczystość otwarcia. Tomek Błaszczyński