Section50
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa
Section06
Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)

Specjalizuje się w produkcji informacji z kraju i z zagranicy, z przeznaczeniem przede wszystkim dla anten radia publicznego - Jedynki, Dwójki, Trójki, Czwórki, Polskiego Radia 24 , Polskiego Radia dla Zagranicy i rozgłośni regionalnych. Odbiorcami naszych serwisów są także media polonijne, instytucje rządowe, ministerstwa, urzędy centralne, rozgłośnie radiowe, telewizje, oraz portale internetowe. Głównym produktem IAR jest serwis, zawierający materiały tekstowe i dźwiękowe, dostępny dla odbiorców albo w wewnętrznej sieci radiowej albo przez Internet. Dziennie w naszym newsroomie powstaje ponad 450 informacji, w tym około 300 materiałów dźwiękowych: relacji, wypowiedzi, oraz korespondencji z kraju i ze świata. Oferujemy też dzienniki informacyjne gotowe do emisji na antenie. Obecnie IAR jest największą na polskim rynku mediów elektronicznych agencją informacyjną.

Logowanie do serwisu
login:
hasło:
Zaloguj się
Section07
Kontakt z redakcją

Informacyjna Agencja Radiowa
tel. + 48 22 645 99 30,
faks. + 48 22 645 91 18
e-mail: sekretariat.iar@polskieradio.pl

Sprzedaż serwisów:
Agata Wieteska – tel. + 48 22 645 33 79,
faks. + 48 22 645 57 54.