Section01 - menu
Rytm muzyki Co nowego gramy? Kto nagrał nowy kawałek? Kto sprzedał najwięcej płyt? Pytań jest wiele, ale miejsce w którym znajdziesz na nie odpowiedzi tylko jedno. W Rytmie Muzyki dowiesz się wszystkiego co chciałbyś wiedzieć o nowej muzyce i artystach.

Playlista

Dziesiątka Radia Rytm

Chcesz wiedzieć więcej... PRZEJDŹ DO DAB+
O nas Jeśli lubisz słuchać najlepszej i najnowszej muzyki o każdej porze dnia i nocy i to bez reklam - Polskie Radio Rytm jest właśnie dla Ciebie. Radio Rytm to kolekcja wszystkich największych przebojów ostatnich 30 lat od melodyjnego rocka przez stylowy pop do nowoczesnej elektroniki. Żwawej i energetycznej muzyce towarzyszą tu konkretne informacje z kraju i ze świata. Na jednej antenie spotykają się Rihanna z Kasabian iSabrina z Red Hot Chili Peppers, ale naszą prawdziwą specjalność stanowią najnowsze hity gwiazd muzyki tanecznej. Avicii, Bondax, David Guetta, Kiesza, Ariana Grande - każdy gra w najlepszym rytmie specjalnie dla Ciebie.
Section02 - główka

O nas

Szymon  Sławiński
Kierownik Redakcji

Szymon Sławiński

Dziennikarz radiowy i telewizyjny. Zaczynał w Sekcji Polskiej BBC w Warszawie i Londynie. Był kolejno reporterem, producentem, prezenterem i wydawcą programu. Następnie w Radiu Zet wydawał magazyn Wiadomości w Południe, w Telewizji Puls codzienny talk show Humory Waldemara Ogińskiego. Od początku powstania i przez pierwsze dwa lata pracował jako wydawca serwisów informacyjnych w TVN24. Następnie jako wydawca programów publicystycznych Krzysztofa Skowrońskiego w Telewizji Polsat i TVP1. Od roku 2006 związany z Polskim Radiem kolejno jako zastępca dyrektora Trójki, dyrektor Programu Czwartego, gdzie tworzył Polskie Radio Euro, i po czterech latach przerwy,  kiedy jako dyrektor generalny kierował  Towarzystwem Opieki nad Ociemniałymi w Laskach, ponownie został powołany na stanowisko zastępcy dyrektora Programu Trzeciego. Od 2017 zaangażowany do organizacji Polskiego Radia Chopin. Był autorem licznych artykułów o wnętrzach w Elle Deco, napisał dwie książki dla dzieci: Mały Powstaniec i Solidarność krótka historia dla dzieci.

Piotr Wawrowski
Redaktor

Piotr Wawrowski

Radio ma przyszłość. Jeżeli jeszcze coś nowego da się wymyślić - chętnie wezmę w tym udział.

Section22