Section08, 09 - artykułowa

Rosja - Korea Południowa. Fatalny błąd bramkarza przesądził o wyniku [RELACJA]

Martin Ruszkiewicz 18.06.2014
Fragment meczu Rosja - Korea Południowa podczas MŚ w Brazylii
Fragment meczu Rosja - Korea Południowa podczas MŚ w Brazylii , foto: PAP/EPA/JOSE COELHO

Reprezentacja Rosji zremisowała 1:1 (0:0) z Koreą Południową w drugim meczu grupy H mistrzostw świata w Brazylii.

RELACJA:

90 min. + 3 - Koniec meczu. Rosja - Korea Południowa 1:1.

90 min. - Sędzia dolicza 4 minuty.

74 min. - Mamy remis. Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym Korei piłkę do bramki wbił Aleksandr Kierżakow.

69 min. - GOOOOLLL! Keun-Ho Lee strzela gola po błędzie bramkarza Rosji.

62 min. - Kolejną groźną sytuację stworzyli sobie Koreańczycy. Po centrze z rzutu wolnego główkował Jeong-Ho Hong, ale oddał anemiczny strzał, który nie mógł zaskoczyć Akinfiejewa.

57 min. - Wciąż dużo chaosu w poczynaniach obydwu zespołów. Uderzał Young-Gwon Kim, a rosyjski bramkarz po raz drugi wypuścił piłkę z rąk, ale w ostatnim momencie naprawił błąd.

50 min. - Mecz nieco się rozruszał. Dwa razy próbowali Rosjanie - bezskutecznie.

46 min. - Rozpoczynamy drugą połowę.

45 min. - Koniec pierwszej połowy. Emocji jak na lekarstwo.

39 min. - Korea doszła do głosu. Uderzał Heung-Min Son - piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

34 min. - Ja-Cheol Koo kropnął z dystansu. Futbolówka odbiła się jeszcze od jednego z rosyjskich obrońców i wyleciała na rzut rożny.

31 min. - Bomba z rzutu wolnego Siergieja Ignaszewicza i z trudem interweniował bramkarz Korei.

20 min. - Słaby mecz w wykonaniu obydwu "11". Do tej pory nie byliśmy świadkami żadnej groźnej akcji.

10 min. - Optyczna przewaga Rosjan, z której póki co niewiele wynika.

5 min. - Spokojne pierwsze minuty meczu. Pierwsza próba Rosjan - dośrodkowanie Jeszczenki było jednak zbyt mocne.