Polskie Radio
Section05
Piłka nożna

Michał Probierz nowym selekcjonerem. "Zrobimy wszystko, żeby dobrze przygotować reprezentację"

- Zrobimy wszystko, żeby dobrze przygotować reprezentację - zapowiada w rozmowie z Filipem Jastrzębskim nowy selekcjoner polskiej kadry piłkarzy Michał Probierz. Przed szkoleniowcem niełatwe zadanie: za niecały miesiąc Biało-Czerwoni rozegrają kolejne mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy.
Zobacz więcej na temat:  Daniel Wydrych Filip Jastrzębski reprezentacja Polski michał probierz Piłka nożna

Nerwowo w Legii. Trener: mam pewne obawy

Paweł Wszołek był jednym z najlepszych piłkarzy Legii Warszawa w czwartkowym meczu Ligi Konferencji, w którym wicemistrzowie Polski pokonali u siebie faworyzowaną Aston Villę. Reprezentant Polski opuścił murawę w doliczonym czasie drugiej połowy i niewykluczone, że powodem był uraz. - Mam pewne obawy dotyczące jego zdrowia - mówił po meczu trener Legii Kosta Runjaic.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Konferencji Legia Warszawa

TYLKO U NAS Lewandowski bez opaski? Probierz: nie znam jeszcze relacji

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz był w czwartek gościem Polskiego Radia 24. Podczas rozmowy nie zabrakło pytania o rolę Roberta Lewandowskiego. - Jak będzie zdrowy, to nie wyobrażam sobie nie powoływać najlepszego zawodnika. Jeżeli chodzi o rolę kapitana, to trudno mi dziś o tym mówić, skoro nie znam relacji, jeżeli się nie spotkaliśmy - przyznał selekcjoner na antenie Polskiego Radia 24.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 michał probierz Robert Lewandowski

TYLKO U NAS Wyzwanie przed Probierzem: korekty metodą prób i błędów

Michał Probierz był gościem Polskiego Radia 24. Nowy selekcjoner reprezentacji Polski odpowiedział m.in. na pytania słuchaczy naszej rozgłośni. - Nie pozostawiono zbyt dużo materiałów, jak pracował selekcjoner Santos, dlatego metodą prób i błędów musimy teraz pewne rzeczy skorygować - powiedział Michał Probierz.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski michał probierz PZPN Euro 2024