Section01 - menu
Section08, 09 - artykułowa

Brazylia 2014: Korea Południowa - Algieria. Grad goli w Porto Alegre [RELACJA]

Artur Jaryczewski 22.06.2014
Algierczyk Rafik Halliche cieszy się ze zdobycia bramki w meczu z Koreą Południową, foto: PAP/EPA/ARMANDO BABANI

Algieria po emocjonującym spotkaniu pokonała Koreę Południową 4:2 (3:0) w meczu grupy H piłkarskich mistrzostw świata.

RELACJA NA ŻYWO:

90+4 min - KONIEC MECZU! Algieria wygrała 4:2 z Koreą Południową i została wiceliderem w grupie H!

87 min - Świetna okazja dla Koreańczyków! Azjaci mieli rzut wolny tuż sprzed pola karnego. Son Heung-min jednak się nie popisał. Piłka po jego strzale trafiła w jednego z Algierczyków stojących w murze

80 min - Korea Południowa w ataku pozycyjnym. Algierczycy skupiają się na obronie wyniku

72 min - GOOLLLLLLLLLL! Azjaci uśpili spokojną grą Algierczyków! Świetne podanie w polu karnym dostał Ja-Cheol Koo. Koreańczyk strzałem z pięciu metrów pokonał bramkarza Algierii! Korea Południowa - Algieria 2:4!

67 min - Spadło tempo meczu. Gra toczy się głównie w środkowej części boiska

62 min - GOLLL! Świetna akcja w wykonaniu Algierii! Yacine Brahimi płaskim strzałem pokonuje koreańskiego bramkarza! Korea Południowa - Algieria 1:4!

55 min - Algierczycy zepchnięci do obrony. Korea Południowa coraz groźniej atakuje

50 min - GOLLLLLLL! Korea odrabia straty! Na listę strzelców wpisał się Son Heung-min! Korea Południowa - Algieria 1:3!

46 min - Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

45+2 min - Koniec pierwszej połowy! Korea Południowa - Algieria 0:3

43 min - Algieria nie zwalnia tempa! Korea Południowa nie potrafi się przedrzeć pod bramkę Raisa Mbolhiego

38 min - GOOOOOOOLLLLLLL! Abdelmoume Djabou i Algieria prowadzi już z Koreą Południową 3:0!

34 min - Algierczycy nadal w natarciu. Koreańczycy są cieniem dla świetnie grających reprezentantów Algierii

28 min - GOL! Algieria poszła za ciosem! Rafik Halliche wykorzystał świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego Djabou

26 min - GOOOOOLLLLL! Algieria na prowadzeniu! Islam Slimani doszedł do prostopadłego podania i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Korei Południowej!

19 min - I znów w akcji Algieria. Abdelmoume Djabou minął dwóch obrońców, ale piłka po jego strzale przeleciała obok bramki

12 min - Algierczycy zepchnęli Azjatów do obrony. Piłkarze z Korei Południowej jak na razie zupełnie nie mogą sobie poradzić z reprezentantami Algierii

5 min - Kolejna kontrowersyjna sytuacja na tym mundialu. Feghouli został podcięty w polu karnym, ale sędzia nakazał Algierczykowi wstać i nie podyktował rzutu karnego

2 min - Mocne otwarcie Algierii. Sofiane Feghouli dostał piłkę w polu karnym, oddał strzał z 11 metrów. Piłka minimalnie przeleciała obok słupka