Section08, 09 - artykułowa

Brazylia 2014: Iran - Nigeria. Pierwszy remis na MŚ w Brazylii

Aneta Hołówek 16.06.2014
Fragment meczu Iran - Nigeria podczas MŚ w Brazylii
Fragment meczu Iran - Nigeria podczas MŚ w Brazylii , foto: PAP/EPA/RUNGROJ YONGRIT

Nigeria zremisowała w Kurytybie z Iranem 0:0 po bodaj najsłabszym z dotychczasowych meczów mistrzostw świata w Brazylii.

RELACJA:

90 min. + 2 - Koniec. Pierwszy remis na MŚ w Brazylii stał się faktem.

90 min. - Sędzia doliczył 2 minuty.

83 min. - Piękna akcja Nigerii, ale w ostatecznej fazie piłkę przyjmował ręką napastnik Peter Odemwingie.

80 min. - Wydaje się, że tylko jakiś pojedynczy zryw da któremuś z zespołów gola i 3 punkty.

71 min. - Dogodna sytuacja Nigerii. Strzelał Ameobi.

66 min. - Dużo chaosu w poczynaniach obydwu zespołów. Dwa razy "na wiwat" strzelał Ghoochannejhad.

57 min. - Nigeryjczycy różnymi sposobami próbują sforsować defensywę rywala. Bez powodzenia.

53 min. - Trwa napór Nigerii.

46 min. - Rozpoczęła się druga połowa.

45 min. - Koniec pierwszej połowy.

40 min. - Gra nieco się wyrównała.

35 min. - Jedna z nielicznych szans Iranu. Ładny strzał głową Ghoochannejhada i jeszcze ładniejsza parada Enyeamy.

31 min. - Ależ refleks Haghighiego. Bliski strzelenia gola z rzutu wolnego był Musa.

25 min. - Obraz gry nie uległ zmianie. Nigeria atakuje, Iran schowany za podwójną gardą.

15 min. - Wyraźna przewaga "Super Orłów", Iran ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

9 min. - Mogło być 1:0 dla Nigerii, ale z ostrego kąta w świetnej sytuacji spudłował Ogenyi Onazi!

7 min. - Przewaga Nigerii. Piłka zatrzepotała w siatce Iranu, ale sędzia wcześniej przerwał grę i odgwizdał faul.

3 min. - Pierwsza próba Nigerii. Strzelał Moses.