Section01 - menu
Section08, 09 - artykułowa

Brazylia 2014: Japonia - Kolumbia. Los Cafeteros potwierdzili dominację [RELACJA]

Marcin Nowak 24.06.2014

Kolumbia rozgromiła Japonię 4:1 (1:1) i w 1/8 finału MŚ zagra z Urugwajem. Azjaci pożegnali się z turniejem w kiepskim stylu.

RELACJA NA ŻYWO:

90+3 min - KONIEC MECZU! Kolumbia, zwana też "Los Cafeteros", z kompletem punktów wychodzi z grupy C i zagra w 1/8 finału mistrzostw świata z Urugwajem. Drugą drużyną, która wyszła z tej grupy jest Grecja, która pokonała Wybrzeże Kości Słoniowej 2:1. Grecy w 1/8 finału zmierzą się z Kostaryką

89 min - GOOOOOL!!! Przepiękna indywidualna akcja Jamesa Rodrigueza. Pomocnik AS Monaco wpada w pole karne Japonii i kilkoma pięknymi zwodami mija obrońcę, a potem fantastycznie przerzuca piłkę nad bezradnie interweniującym bramkarzem

82 min - GOOOOOL!!! Koniec marzeń reprezentacji Japonii. Jackson Martinez pięknie mija zwodem jednego z japońskich obrońców i oddaje bardzo precyzyjny strzał. Piłka wpada tuż przy słupku - Eiji Kawashima nie miał żadnych szans na jej wybicie

72 min - Świetna kontra w wykonaniu Kolumbii. Jackson Martinez oddał bardzo groźny strzał, ale jeden z obrońców Japonii zdołał go zablokować

66 min - Yoshito Okubo dostaje świetną piłkę od Atsuto Uchidy i strzela. Ale jego uderzenie przelatuje minimalnie nad poprzeczką

55 min - GOOOOOL!!! Kolumbijczycy rozpoczęli drugą połowę z dwoma nowymi piłkarzami na murawie i wielkim animuszem. To się opłaciło. Wpuszczony po przerwie James Rodriguez zagrywa idealną piłkę do Jacksona Martineza, który z bliskiej odległości skierował ją do siatki

50 min - Wprowadzony na boisko James Rodriguez znalazł sobie dogodną pozycję do oddania strzału z granicy pola karnego, ale został zablokowany. Kolumbia ma tylko rzut rożny

46 min - ZACZYNAMY DRUGĄ CZĘŚĆ GRY!

45+1 min - KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

45+1 min - GOOOOOL!!! Bramka do szatni dla Japończyków! Honda dośrodkowuje w pole karne Kolumbii, a tam w bardzo trudnej sytuacji uderzył piłkę głową Shinji Okazaki. Futbolówka wpadła tuż przy słupku Ospiny i mamy remis!

42 min - Jackson Martinez dostaje świetną piłkę w polu karnym, ale piłkarz FC Porto przestrzelił

40 min - Niezły strzał Kagawy, ale piłka po nodze jednego z kolumbijskich obrońców wychodzi na rzut rożny. Japończycy wciąż walczą, ale mają nikłe szanse na awans

32 min - Po raz trzeci z rzutu wolnego próbują Japończycy. Pomocnik AC Milan Keisuke Honda próbuje szczęścia technicznym strzałem, ale piłka przelatuje minimalnie obok słupka

26 min - Niebezpieczny strzał z dystansu Shinji Kagawy z trudem broni Ospina

17 min - GOOOOOOL!!! Juan Cuadrado pewnym wykonawcą "jedenastki". Silny strzał w środek bramki i mamy prowadzenie dla Kolumbijczyków!

16 min - RZUT KARNY dla Kolumbii!!! Bezsensowny wślizg Yasuyuki Konno we własnym polu karnym w nogi szarżującego Kolumbijczyka i sędzia nie ma żadnych wątpliwości

14 min - Minął prawie kwadrans w tym spotkaniu, ale na boisku niewiele się dzieje.Grę prowadzą na razie piłkarze z Kraju Kwitnącej Wiśni, ale niewiele z tego wynika

9 min - Yoshito Okubo wbiega w pole karne Kolumbijczyków po świetnym dośrodkowaniu, ale jego strzał zostaje zablokowany przez obrońcę efektownym wejściem wślizgiem.

22.00 - ZACZYNAMY!

21.57 - Jesteśmy już po hymnach obu drużyn.

21.30 - Kolumbia ma pewny awans do 1/8 finału MŚ po dwóch zwycięstwach (3:0 z Grecją i 2:1 z WKS). Japonia wywalczyła tylko jeden punkt (1:2 z WKS i 0:0 z Grecją) i żeby myśleć o awansie z grupy C musi nie tylko wygrać dzisiejsze spotkanie, ale jeszcze liczyć na porażkę Wybrzeża Kości Słoniowej z Grecją

21.15 - Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie w Cuiabie - Arena Pantanal. Więcej o tym obiekcie można znaleźć >>> TUTAJ <<<