Rozmowy po zmroku okładka podcastowa 1400px x 1400px
Rozmowy po zmroku okładka podcastowa 1400px x 1400px
Rozmowy po zmroku

Monika Kopcik

I'm too hot. Plakaty i instalacje Agnieszki Adam. Polska artystka w Arktyce

02.06.2026
28:18

W obszarze jej zainteresowań jest ekologia, prawa człowieka czy nadmierny konsumpcjonizm. Obecnie jej indywidualną wystawę, zatytułowaną "I'm too hot", możemy oglądać w Arktyce. O tej ekspozycji oraz wielu innych – nagradzanych na całym świecie – opowiedziała Monice Kopcik plakacistka i aktywistka Agnieszka Adam.

Wszystkie odcinki

Polecane