Rozmowy po zmroku
Monika Kopcik
I'm too hot. Plakaty i instalacje Agnieszki Adam. Polska artystka w Arktyce
02.06.2026
28:18
W obszarze jej zainteresowań jest ekologia, prawa człowieka czy nadmierny konsumpcjonizm. Obecnie jej indywidualną wystawę, zatytułowaną "I'm too hot", możemy oglądać w Arktyce. O tej ekspozycji oraz wielu innych – nagradzanych na całym świecie – opowiedziała Monice Kopcik plakacistka i aktywistka Agnieszka Adam.
Wszystkie odcinki