Soczi 2014: Polki bez medalu w biathlonie, skoczkowie przed szansą

Marcin Nowak 17.02.2014

Bieg biathlonistek na 12,5 km oraz zapowiedź konkursu drużynowego skoczków w Soczi były głównymi tematami w Studiu Olimpijskim radiowej Trójki.

Relacja z 10. dnia igrzysk w Soczi >>>

Daria Domraczewa zdobyła w Soczi trzeci złoty medal olimpijski. W poniedziałek białoruska biathlonistka wygrała bieg ze startu wspólnego na 12,5 km. Najlepsza z Polek Monika Hojnisz uplasowała się na szóstej pozycji. Bieg komentował w radiowej Trójce - Tomasz Gorazdowski.

Soczi 2014: Polki bez medalu. Kolejne złoto dla Białorusinki [RELACJA]

Tymczasem dwukrotny mistrz olimpijski w Soczi w skokach narciarskich Kamil Stoch stanie przed szansą wywalczenia trzeciego medalu. O godz. 18.15 czasu polskiego rozpocznie się rywalizacja drużynowa. Biało-czerwoni są wymieniani w gronie faworytów.
Ekipa Łukasza Kruczka wystąpi na dużej skoczni w składzie Maciej Kot, Piotr Żyła, Jan Ziobro i Kamil Stoch. Do końca trwała walka o miejsce między Żyłą i Dawidem Kubackim. Decyzja zapadła po niedzielnych treningach. W dwóch pierwszych seriach Żyła był lepszy od kolegi z reprezentacji, tylko w trzeciej Kubacki oddał dłuższy skok.Konkurs drużynowy zapowiedział w radiowej Trójce Michał Gąsiorowski, który na żywo będzie komentował zawody.

Soczi 2014: Kamil Stoch ozłocony. Czas na medal w drużynie

Więcej o igrzyskach w Soczi w audycji radiowej Trójki.