Soczi 2014: polskie biathlonistki nie sprawiły niespodzianki w biegu pościgowym [RELACJA]

Martin Ruszkiewicz 11.02.2014
Monika Hojnisz podczas biathlonowego biegu na dochodzenie na 10 km w Soczi
Monika Hojnisz podczas biathlonowego biegu na dochodzenie na 10 km w Soczi, foto: PAP/Grzegorz Momot

Białorusinka Daria Domraczewa wygrała bieg pościgowy na 10 kilometrów biathlonistek. Najlepiej z Polek zaprezentowała się Monika Hojnisz, która uplasowała się na 19. miejscu.

Relacja na żywo z 4. dnia igrzysk

To pierwszy tytuł mistrzyni olimpijskiej w karierze Białorusinki, która startowała z dziewiątego miejsca, niemal równo z Weroniką Nowakowską-Ziemniak. Na strzelnicy pomyliła się tylko raz, podobnie jak pozostałe medalistki.

Nowakowska-Ziemniak po biegu pościgowym: To najcięższa trasa jaką widziałam. Rosjanie przedobrzyli

TVN24/x-news

RELACJA NA ŻYWO:

16.34 - bieg ukończyły już także Polki: Hojnisz jest 19., Nowakowska-Ziemniak 20., Pałka z trzema pudłami kończy na 34. miejscu, a Gwizdoń z dwoma jest 38.

16.29 - Daria Domraczewa na pierwszym miejscu, Norweżka Tora Berger druga, Słowenka Teja Gregorin trzecia!

16.28 - Nowakowska-Ziemniak na ostatnim strzelaniu bezbłędnie i w tej chwili jest zaraz za Hojnisz

16.26 - Domraczewa pewnie zmierza po zwycięstwo

16.25 - niestety, Hojnisz nie trafia dwa razy. Koniec marzeń o medalu

16.24 - jedno pudło liderki. Kuzmina zaryzykuje?

16.23 - czwarte strzelanie, zaczyna Domraczewa

16.21 - zacięta rywalizacja. Hojnisz jest już siódma!

16.18 - trzecie strzelanie: komplet trafień Hojnisz! Dwa pudła Nowakowskiej-Ziemniak!

16.16 - czołówka wygląda następująco: na prowadzeniu Domraczewa przed Anais Bescond z Francji i Dorotheą Wierer z Włoch

16.15 - Hojnisz póki co na 17. miejscu, dwie pozycje niżej Nowakowska-Ziemniak. Krystyna Pałka jest 31., a Magdalena Gwizdoń 37.

16.14 - Hojnisz znów bezbłędnie! W ślady koleżanki poszła Nowakowska-Ziemniak!

16.12 - drugie strzelanie: Kuzmina gorsza od Domraczewej!

16.10 - Hojnisz liderką biało-czerwonych w biegu pościgowym. Polka jest 14.

16.09 - Białorusinka Daria Domraczewa dogoniła Kuzminę

16.06 - Monika Hojnisz bezbłędnie w strzelaniu! Obecnie awansowała na 16. pozycję