Section01 - menu
Section08, 09 - artykułowa

MŚ siatkarzy: Polska - Włochy. Biało-czerwoni pokazali charakter! [13. DZIEŃ MISTRZOSTW]

Aneta Hołówek 11.09.2014
Polacy Mariusz Wlazły, Karol Kłos i Michał Winiarski oraz Włoch Luca Vettori w meczu grupy E mistrzostw świata siatkarzy w Łodzi, foto: PAP/Grzegorz Michałowski

Polacy wygrali z Włochami 3:1 (19:25, 25:18, 25:20, 26:24) w meczu drugiej fazy siatkarskiego mundialu. Zapraszamy na relację z 13. dnia mistrzostw.

23.00 - I to koniec emocji na dziś. Jutro dzień przerwy na turnieju, ale nie zabraknie na naszych stronach komentarzy po spotkaniu Polaków z Włochami. Zapraszamy więc na piątkową relację na żywo z kolejnego dnia mistrzostw!

22.47 - Biało-czerwoni z dorobkiem 12 pkt. zajmują drugie miejsce w tabeli grupy E. Do trzeciej fazy mistrzostw świata awansują trzy najlepsze zespoły z obu grup. Oprócz Iranu rywalem Polaków w drugiej rundzie będzie jeszcze reprezentacja Francji, która ma 13 pkt. i jest liderem grupy E.

22.38 - Kapitalny powrót biało-czerwonych w meczu z Italią! Polska - Włochy 3:1 (19:25, 25:18, 25:20, 26:24). Bohaterem kadry - Mariusz Wlazły! Zapraszamy do przeczytania relacji Bartosza Orłowskiego ze spotkania w Łodzi, a także do wysłuchania komentarzy Cezarego Gurjewa, który relacjonował ten pojedynek ze stanowiska w Atlas Arenie:

MŚ siatkarzy: Polska - Włochy [RELACJA]

22.34 - POLSKA ograła Włochy!!!

22.32 - Rosjanie już też po meczu. "Sborna" nie dała większych szans Kubańczykom , których pokonała 3:1 (25:18, 23:25, 25:15, 25:19)

22.30 - Niemcy bez większych problemów ograli Bułgarię 3:1 (25:16, 25:15, 23:25, 25:17) w grupie F

22.24 - Francja jednak z trzema punktami. "Trójkolorowi" dość pewnie pokonali Australię 3:1 (25:22, 25:18, 30:32, 25:17) i mają już 13 punktów i prowadzenie w "polskiej" grupie E. Na drugim miejscu Iran z 11 pkt, a na trzecim USA z 10 "oczkami". Polska na razie 9 punktów, ale liczymy na 3 dodatkowe po meczu z Włochami

22.00 - Tymczasem w grupie F Rosja wyraźnie podrażniona startą seta z Kubą wygrywa trzecią partię 25:15

21.58 - POLSKA wygrywa trzeciego seta z Włochami! Podopieczni Antigi pewnie zwyciężają 25:20! Relacja na żywo >>>

21.55 - Zakończyła się trzecia partia w meczu Niemcy - Bułgaria . Wreszcie obudziła się ekipa Plamena Konstantinowa, która w trzeciej partii wygrała 25:23. Wciąż jednak prowadzi drużyna Niemiec 2:1

21.50 - W spotkaniu grupy E Australia - Francja - "Trójkolorowi" nie zdołali zamknąć meczu. Po zaciętej walce na przewagi przegrali w trzeciej partii 30:32, ale wciąż prowadzą 2:1 w setach

21.24 - Niespodzianka w grupie F Rosja przegrała drugą partię z Kubą 23:25 i mamy remis. Z kolei Niemcy wciąż nie do zatrzymania dla Bułgarów - wygrali drugiego seta 25:15

21.22 - W innym spotkaniu grupy E Francja prowadzi już z Australią 2:0 po wygraniu partii 25:18

21.20 - Polacy wreszcie zagrali na miarę swoich możliwości i w spotkaniu z Włochami wygrali drugą partię 25:18! Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO:

MŚ siatkarzy: Polska - Włochy. Biało-czerwoni muszą, rywale mogą [NA ŻYWO]

20.55 - W spotkaniach grupy F Rosja pewnie zwyciężyła w pierwszej partii z Kubą 25:18, a Niemcy rozgromili Bułgarię 25:16

20.54 - Tymczasem w "polskiej" grupie E Francja wygrała pierwszego seta z Australią 25:22

20.44 - Niestety Polska przegrała pierwszą partię z Włochami 19:25

20.25 - ZACZYNAMY MECZ POLSKA - WŁOCHY! Równolegle Australia mierzy się z Francją , Kuba gra z Rosją , a Niemcy z Bułgarią

20.20 - W Atlas Arenie w Łodzi na parkiecie już Polacy i Włosi . Właśnie wysłuchaliśmy "Mazurka Dąbrowskiego". Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO z tego spotkania Bartosza Orłowskiego na naszych stronach, a także do słuchania relacji z meczu na antenie radiowej Jedynki, gdzie pojedynek komentuje Cezary Gurjew :