Trójka

VOO VOO

15.02.2009 20:05
Zespół VOO VOO promuje swoją najnowszą płytę zat. SAMO VOO VOO.

Od poprzedniej - "Voo Voo 21" - przekrojowej, jubileuszowej (wieńczącej jubileusz 20-lecia istnienia zespołu), "bogatej", bo nagranej ze znamienitymi gośćmi (Małgorzata Walewska, Tomasz Stańko, Orkiestra "Aukso" pod dyr. Marka Mosia) minęły już dwa lata. W tym jednak czasie żaden z muzyków Voo Voo nie leniuchował (by wspomnieć tylko płyty Wojtka Waglewskiego z Maćkiem Maleńczukiem, Fiszem i Emade, solowe autorskie projekty Mateusza Pospieszalskiego - EMPE 3 oraz Karima Martusewicza - Karimski Club, upamiętnione także na płytach). Voo Voo to prawdziwy fenomen, za którym się tęskni, na którego premierową muzykę zawsze się czeka. Mimo tej niesłychanej przecież pracowitości wszystkich muzyków grupy.
Maciek Proliński
www..voovoo.pl/plyta.html

Czytaj także

Samo Voo Voo

W październiku miała miejsce premiera nowej - po 3 latach od ostatniego regularnego albumu "21" - płyty zespołu: "Samo VooVoo". Co ciekawe, to pierwszy od dawna projekt nagrany w 4-osobowy składzie (bez gości).

Autorem wszystkich kompozycji i tekstów jest Wojciech Waglewski. Nad produkcją albumu czuwał Piotr "Dziki" Chancewicz, a znajdziemy na nim 13 premierowych piosenek.

Pierwszym singlem promującym "Samo Voo Voo" jest utwór "Leszek mi mówił". Płyta ukazała się pod patronatem Trójki.

Czytaj także

Voo Voo i Haydamaky – Bądź zdrowe, serce me

Voo Voo i Haydamaky – Bądź zdrowe, serce me

Voo Voo i Haydamaky – Bądź zdrowe, serce me

Czytaj także

VOO VOO i Haydamaky

Dwa muzyczne żywioły - polski zespół Voo Voo i ukraiński - Haydamaky. Program oparty na repertuarze ukraińskim.
Obejrzyj
Voo Voo i Haydamaky
Zobacz więcej na temat: Polska Ukraina