Za świeży skład - Spajku / Dziunek

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2020 21:28
To czwarty album w dorobku artystów. Przedpremierowo wyróżniony 
w konkursie „Będzie głośno” organizowanym przez Czwórka Polskie Radio, a także nagrodzony w kategorii „Najlepsze teksty” przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Na płycie można znaleźć 13 nowych utworów, a w nich “[...]teksty, które dotyczą czegoś, opowiadają historie, w których autorzy potrafią wykazać się darem obserwacji i potrafią z tego wyciągnąć wnioski przekł<span
Spajku  Dziunek
Spajku / DziunekFoto: mat. pras.

Muzycznie mamy do czynienia z bitami zawieszonymi gdziepomidzy Golden Er, a nowoczesnymi brzmieniami. Gocinnie udzielajsimuzycy z najbliszego otoczenia grupy. Na pianinie Rhodes i syntezatorach usłyszymy zatem Kajetana Borowskiego, na saksofonie Michała Króla, na akordeonie Wiesława Ochwata, na basie Grzegorza Noska, na perkusjonaliach Sylwestra Malinowskiego. Grupwspierajrówniewokalici, których mona usłyszew refrenach i chórkach, a sto Marzena Rendak, Agata Łabno i Bartek Rokicki.

Nie zabrakło równiewsparcia konkretnych MC’s - Kto jest kim oraz Shno Xavier (USA). Całość brzmienia dopełniajcuty i scratche od Dj’a Clasicka oraz Hypercutza (Belgia).

mat. pras.