„Zbrodnie po sąsiedzku” powracają!

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2024 11:30
Premiera 4. sezonu już 27 sierpnia.
Kadr z serialu Zbrodnie po sąsiedzku
Kadr z serialu Zbrodnie po sąsiedzkuFoto: mat prasowe

W czwartym sezonie „Zbrodni po sąsiedzku” trójka samozwańczych detektywów zmaga się z szokującymi wydarzeniami, które wydarzyły się pod koniec trzeciego sezonu, związanymi z dublerką Charlesa – Sazz Pataki. W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, czy to może jednak Charles był zamierzoną ofiarą ataku, śledztwo prowadzi bohaterów aż do Los Angeles, gdzie hollywoodzkie studio przygotowuje film o ich podcaście. Powrót Charlesa, Olivera i Mabel do Nowego Jorku oznacza jeszcze bardziej epicką przygodę – bohaterowie przemierzają dziedziniec swojego budynku, aby zanurzyć się w pokręcone życie mieszkańców zachodniej wieży Arconii.

W rolach głównych występują: Steve Martin, Martin Short, Selena Gomez, Michael Cyril Creighton, którym partnerują wyjątkowi goście specjalni, w tym: Meryl Streep, Da'Vine Joy Randolph, Eugene Levy, Eva Longoria, Zach Galifianakis, Molly Shannon, Kumail Nanjiani, Melissa McCarthy, Richard Kind i więcej.

Twórcami i scenarzystami „Zbrodni po sąsiedzku” są Steve Martin i John Hoffman („Grace i Frankie”, „Looking”). Producentami wykonawczymi są Martin i Hoffman, a także Martin Short, Selena Gomez, twórca „This Is Us” Dan Fogelman i Jess Rosenthal. 

mg