Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014
Section01 - menu
Section08, 09 - artykułowa

Mundialowe emocje w specjalnym serwisie Polskiego Radia

polskieradio.pl
Marcin Nowak 12.06.2014

Od 12 czerwca do 13 lipca cały świat opanuje piłkarska gorączka. Nie inaczej będzie na portalu polskieradio.pl. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy unikalny serwis, na którym będzie można śledzić wszystkie wydarzenia związane z mundialem w Brazylii.

Meczem Brazylia - Chorwacja rozpoczną się 20. piłkarskie mistrzostwa świata. W turnieju wystąpią 32 drużyny, które na 12 stadionach w 12 miastach rozegrają w sumie 64 mecze. Emocji z pewnością nie zabraknie - szczególnie na naszym portalu.

Co znalazło się na specjalnym serwisie polskieradio.pl - Mundial 2014? W skrócie można napisać - WSZYSTKO, co jest związane z mistrzostwami świata.

>>> Zobacz nasz serwis specjalny na mundial - Brazylia 2014 <<<

Będziemy relacjonować NA ŻYWO WSZYSTKIE MECZE rozgrywane w ramach turnieju Brazylia 2014. Minuta po minucie będziemy śledzić, co dzieje się na stadionach w Kraju Kawy. Nie ominie Was żaden gol, żadna kontrowersja, żadna fenomenalna akcja.

Mundial to jednak nie tylko piękne bramki, czy emocje na trybunach. Dlatego na naszym serwisie będziemy prowadzić RELACJE NA ŻYWO Z KAŻDEGO DNIA mistrzostw świata, które wyjdą daleko poza mury potężnej Maracany, czy niemal najdroższego stadionu świata - Estadio Nacional Mane Garrincha w Brasilii.

W jednym miejscu znajdziecie - zapowiedzi, komentarze, ciekawostki, zdjęcia, dźwięki, filmy, odnośniki do relacji meczowych, opinie o turnieju, nasze typy, statystki, ważne wydarzenia pozaboiskowe, czy wreszcie - specjalne korespondencje z samej Brazylii. Nawet, gdy piłkarze będą spokojnie odpoczywać przed kolejnymi meczami, my będziemy nieustannie przekazywali informacje z mundialu.

Na mistrzostwa świata do Kraju Kawy jedzie komentator sportowy Polskiego Radia - Andrzej Janisz . Będzie to już jego piąta wyprawa na mundial. Prosto z Brazylii będzie specjalnie dla nas relacjonował mecze, czy opowiadał o najważniejszych wydarzeniach związanych z mundialem. Nie zabraknie też jego zdjęć, czy nagrań z tego fascynującego turnieju.

>>> Prosto z Brazylii <<<

Na naszych stronach znajdą się też relacje dźwiękowe Andrzeja Janisza dla radiowej Jedynki. W zakładce Polskie Radio o mundialu znajdą się bowiem wszystkie audycje i nagrania związane z turniejem Brazylia 2014 - nie tylko Programu Pierwszego, ale też radiowej Dwójki, Trójki, Czwórki, czy Polskiego Radia 24, które będą związane z turniejem. Możecie więc liczyć na zażarte dyskusje o piłce, wypowiedzi ekspertów, spotkania z ciekawymi gośćmi, ale też na komentarze niekoniecznie związane z samymi meczami, które poruszą polityczno-społeczny aspekt mistrzostw świata w Brazylii.

Przygotowaliśmy też wyjątkowo przejrzystą turniejową drabinkę , gdzie na bieżąco można będzie śledzić wyniki poszczególnych spotkań na mundialu. >>> WYNIKI

/

Nie mogło też zabraknąć analiz każdej z 32 reprezentacji , jakie awansowały do mistrzostw świata. Na stronie każdej z drużyn znaleźć można nie tylko pełny skład, ale też najświeższe informacje z obozu danej ekipy, czy wyniki zakończonych przez nią spotkań. >>> REPREZENTACJE

/

W zakładce Stadiony - znalazły się wyczerpujące opisy każdego z 12 obiektów, gdzie odbywać się będą mecze turnieju. Przedstawiliśmy w nich też szczegółową charakterystykę 12 miast-gospodarzy. Zapraszamy do wybrania się z nami w wirtualną wycieczkę - poczynając od słynnej Maracany w Rio de Janeiro aż po egzotyczny - Manaus, gdzie znajduje się Arena da Amazonia.

/

Nie zapominamy też o wspaniałej piłkarskiej historii . Podsumowaliśmy dotychczasowe 19 turniejów mistrzostw świata. Z naszym serwisem można się więc zabrać w podróż w czasie - od 1930 roku, gdy pierwszy raz zmagano się o Puchar Świata w Urugwaju, aż po rok 2010, czyli ostatni mundial w RPA. >>> HISTORIA MŚ

/

Zadbaliśmy, aby na naszych stronach nie zabrakło multimedialnych atrakcji. Dlatego poza dźwiękami z audycji Polskiego Radia przygotowaliśmy wspaniałe galerie zdjęć - nie tylko z samej Brazylii, ale też z poprzednich turniejów MŚ. Każdego dnia będziemy zamieszczać nowe, bo dobrze wiemy, że czasem jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów.

W naszych artykułach pojawiać się też będą najnowsze filmy z mundialu . Mamy dostęp do nagrań z agencji informacyjnych z całego świata, a więc cały czas będziemy na bieżąco przekazywać informacje w formie wideo.

Już za chwilę na naszych stronach pojawią się też nasze produkcje filmowe. Zabawiliśmy się w typowanie mistrza świata . Redaktorzy portalu polskieradio.pl, którzy będą dbali o przekazywanie informacji z mundialu na specjalnym serwisie Polskiego Radia (Marcin Nowak, Aneta Hołówek, Martin Ruszkiewicz, Paweł Słójkowski i Artur Jaryczewski) wraz z dziennikarzem sportowym radiowej Jedynki - Tomaszem Kowalczykiem, a także reporterem Informacyjnej Agencji Radiowej - Kamilem Szwarbułą opowiadali o swoich przewidywaniach odnośnie turniejowych faworytów i "czarnych koni" mundialu.

Dlatego już teraz zapraszamy do wspólnego przeżywania piłkarskich emocji i śledzenia mistrzostw świata w Brazylii z portalem polskieradio.pl!
>>> Zobacz nasz serwis specjalny na mundial - Brazylia 2014 <<<

Marcin Nowak, polskieradio.pl

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!