Section01 - menu
Section08 - artykułowa

Limitowane wydanie albumu "Night in Calisia"

Trójka
Emilia Iwanicka 09.12.2014
Limitowane wydanie albumu Night in Calisia
foto: A. Sobieraj/ Trójka

W zestawie podarunków są: limitowane wydanie albumu "Night in Calisia" – na winylu - z numerem 3 oraz filiżanki własnego projektu – od Włodka Pawlika

W styczniu tego roku w Los Angeles Włodek Pawlik odebrał, jako pierwszy polski muzyk jazzowy, najważniejszą muzyczną nagrodą na świecie – Grammy. Album "Night in Calisia" został uznany za "Najlepszy album dużego zespołu jazzowego".

fot.
fot. A. Sobieraj

Właśnie ukazało się kolekcjonerskie wydanie albumu na winylu. Egzemplarz z numerem 3 oraz autografem Włodka Pawlika może trafić w państwa ręce. Oprócz suity "Night in Calisia" (składającej się z sześciu utworów), znalazł się tu zapis opowieści muzyka o powstawaniu dzieła oraz o jego rejestracji.

Włodek Pawlik: inspiracje wypełniają moją wyobraźnię (wideo)>>>

A.
A. Sobieraj

Podczas trójkowej aukcji, dodatkiem do albumu będą dwie filiżanki ze słynnej ćmielowskiej porcelany (w kolorze niebieskim – dzięki odtworzeniu oryginalnej, przedwojennej receptury). Włodek Pawlik jest autorem projektu filiżanki. Jego autograf na filiżankach jest trwały, utrwalony w temperaturze 950 stopni Celsjusza. Dwa winyle i dwie filiżanki? Co za komplet!

fot.
fot. A. Sobieraj

Section22
Organizatorzy:   Partner akcji: