Section01 - menu
Section08 - artykułowa

Loka

polskieradio.pl
Kamila Kolanowska 28.05.2015
Loka
Loka, foto: mat. promocyjne

Przebojowe odkrycie ostatnich miesięcy…

Chociaż zespół LOKA istnieje na polskim rynku muzycznym zaledwie od roku , to jednak już zapracował sobie na miano jednego z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju. W czerwcu ubiegłego roku pierwszy utwór ”Prawdziwe powietrze” dzięki specjalnej rekomendacji TV Polsat znalazł się w gronie piosenek biorących udział w konkursie ‘Trendy’ festiwalu ‘Sopot TOPTrendy 2012’. Udział w konkursie był początkiem serii miłych zdarzeń jakie w ostatnich miesiącach stały się udziałem zespołu.

LOKA pojawiła się na najważniejszych muzycznych imprezach tego lata organizowanych przez największe polskie media: ‘Lato Zet i Dwójki’(Radio Zet,TVP2), ‘Eska Music Awards’ (Radio Eska), ‘Sopot Festival 2012 – Top of the TOP’ (TV Polsat). W ciągu minionego czasu ”Prawdziwe powietrze” emitowane było na najwyższych rotacjach przez najpopularniejsze stacje radiowe w Polsce (w tym w RMF FM, Radio ESKA, Radio ZET, Program 1 Polskiego Radia etc.), dzięki czemu grupa wspięła się na szczyt Airplay Chart (miejsce 1!), listy obrazującej popularność polskich i zagranicznych piosenek w radiach.

Oprócz tego utwór był nominowany w wiodących plebiscytach na największe przeboje tegorocznego lata. W październiku LOKA została wyróżniona specjalnym udziałem i wykonaniem ich hitu w popularnym programie BITWA NA GŁOSY.

Zespołowi LOKA udało się również odnieść oszałamiający sukces w polskim Internecie. Teledysk do pierwszego singla został obejrzany w sieci ponad 3 miliony razy. Tak imponującym wynikiem do tej pory mogły się pochwalić jedynie największe gwiazdy. Teraz przypadł w udziale debiutantom, obecnym od niedawna na rynku muzycznym. Aktualnie w stacjach radiowych w Polsce pojawia się już  drugie nagranie zatytułowane ”Widziałem Ciebie”. Utwór utrzymany jest w charakterystycznej dla zespołu pozytywnej, rockandrollowej stylistyce.

Zespół ukończył również pracę nad swoim debiutanckim albumem, którego premierę zaplanowano na listopad. Na płycie nie zabraknie tego, co dla nich samych jest najważniejsze: dużej dawki radości i energii, którymi chcą dzielić się ze słuchaczami. Patrona nad albumem objęły m.in. POLSAT i RMF FM.

Zespół LOKA w Internecie:

Prawdziwe powietrze

Widziałem Ciebie

LOKA gościem specjalnym w BITWIE NA GŁOSY - TVP 2:

KONCERTY:

Zespół LOKA gra regularne koncerty już od sierpnia 2012 roku. Oprócz

największych hitów z nowej płyty, zespół wykonuje też m.in. wielki szlagier wokalisty LOKI „Na jednej z dzikich plaż” :

Koncerty LOKI to powrót do tego, co najważniejsze: zespół uwielbia  publiczność i chce dać ludziom niezapomniane emocje. Zaangażowanie, ogromna charyzma, świetna zabawa z publicznością – to cechy, które wyróżniają LOKĘ. Zespół wykonuje koncerty na tle wielkiego telebimu, na którym w trakcie koncertu wyświetlane są słowa wszystkich piosenek (w stylu zabawy karaoke). Dzięki temu, uczestnicy koncertów mają poczucie pełnej komunikacji z zespołem i dużej dawki rozrywki.

SOPOT FESTIVAL

Dla amatorów sportów zimowych dostępne są trasy biegowe na Zajęczniku oraz Szlak Izerskiego Cietrzewia rozpoczynający się przy Stogu Izerskim i prowadzący aż do tras biegowych w Jakuszycach. Ponadto dla narciarzy zjazdowych i snowbordzistów zimą otwartych jest 7 wyciągów narciarskich, w tym najnowocześniejsza w Polsce kolej gondolowa Ski&Sun. Przy gondoli znajduje się również snow park. Na snowtoubingu można pojeździć przy wyciągu Bambino-Ski, gondoli i Interferie Sport Hotel.

Spędzanie czasu wolnego uprzyjemnić może Państwu także pole do minigolfa, kręgielnia jak również nowo otwarty Aquapark przy Interferie Sport Hotel. Dla młodzieży proponujemy Skyte Park oraz gry i zabawy w kompleksie wielofunkcyjnych boisk sportowych zlokalizowanych przy stadionie miejskim.

O każdej porze roku odbywają się tu również liczne koncerty kameralne, muzyki klasycznej i rozrywkowej, festiwale, a także zawody i turnieje sportowe, rajdy rowerowe i turystyczne, zawody narciarskie. 

Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko zaprasza

  • Zobacz więcej na temat: