Section01 - menu
Section08 - artykułowa

K.A.S.A & The CzadMakers

polskieradio.pl
Kamila Kolanowska 28.05.2015
K.A.S.A  The CzadMakers
foto: mat. promocyjne

Krzysztof K.A.S.A. Kasowski to ikona muzyki tanecznej końca lat 90 tych, który z powodzeniem wciela się wciąż w nowe role. Lata dwutysięczne rozpoczął rytmami latino (Maczo) a w kolejną dekadę wkroczył w klimacie retro (Piękniejsza). Kilkukrotnie gościł na deskach festiwalowego amfiteatru w Opolu i Sopocie. Ze swoimi energetycznymi koncertami odwiedził też Niemcy, USA, Kanadę, Irlandię, a także daleką Australię. K.A.S.A. jest nie tylko wszechstronnym muzykiem, ale również świetnie sprawdza się jako prowadzący - i to zarówno kameralne imprezy jak i wielkie festiwale: Opolskie Superjedynki 2007 (wraz z Tomaszem Kammelem) czy Polskie Preselekcje do Eurowizji 2010 (wraz z Odetą Moro). Dwukrotnie miał też zaszczyt oceniać jako juror występy zagranicznych wykonawców konkursu Eurowizji (w 2009 i 2014). Był też gospodarzem programów telewizyjnych dla największych polskich stacji telewizyjnych: TVN (Big Star Party), Polsat (Halo Gramy) i TVP (Bulwar Gwiazd).

Od 2013 roku K.A.S.I.E. towarzyszy rewelacyjny the CzadMakers - czyli Supergrupa, złożona z najlepszych stołecznych muzyków i tancerek. Razem grają doskonale, do tego jeszcze świetnie się przy tym bawią!

Zespół The CzadMakers to banda świetnie rozumiejących się muzyków. Pod dowództwem Marcina Przytulskiego, z nieukrywaną przyjemnością, podejmują się muzycznych rozbojów. Ta warszawska kapela, we współpracy z kieleckim gangsterem o pseudonimie K.A.S.A. tworzy groźną do nieprzytomności imprezową ekipę. Do tego jeszcze te tańczące dziewczyny, które są jak tabasco w drinku - łyk szczęścia, a tu jeszcze niespodzianka. Przybywajcie na koncerty! Niech zjednoczone siły funk i boogie będą z Wami, niech stanie się czad!

  • Zobacz więcej na temat: