X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Martyna Czech: chcę łapać życie i sztukę za nogi

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2018 11:07
Martyna Czech jest laureatką konkursu "Talenty Trójki 2017" w kategorii Sztuki Wizualne. Pochłania ją malarstwo. Maluje z prawdziwą pasją.
Audio
  • Malarski talent Martyny Czech (Wykrywacz Talentów/Trójka)
Martyna Czech
Martyna CzechFoto: Wojciech Kusiński/PR

Jury, przyznając jej nagrodę, tak uzasadniło swój wybór: "Za dezynwolturę i odwagę w sięganiu po różne języki i tradycje malarskie. Za świeżość ikonograficzną, drapieżność oraz nieoczywistość, która sprawia, że z zaciekawieniem czeka się na kolejne obrazy".

– Poprzedni rok był tak intensywny, że sama nie nadążałam – wspomina Martyna Czech. – Ważny jest również odpoczynek. Nie chcę malować dużo, a co za tym idzie - na siłę. Kiedyś wydawało mi się, że trzeba tylko pracować bez wytchnienia. Teraz chcę łapać życie i sztukę za nogi – dodaje.

***

W konkursie Talenty Trójki biorą udział młodzi, najbardziej obiecujący twórcy – studenci oraz absolwenci uczelni artystycznych do 30. roku życia. Kandydatów zgłaszają uczelnie artystyczne, instytucje kultury i fundacje. Nagrody pieniężne przyznawane są w trzech kategoriach: Teatr, Film i Sztuki Wizualne.

Szczegóły dotyczące konkursu oraz regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: talenty.polskieradio.pl.

***

Tytuł audycji: Wykrywacz Talentów
Materiał przygotowała: Agnieszka Obszańska
Data emisji: 6.06.2017 
Godzina emisji: 10.31

kw/mk

Zobacz więcej na temat: Trójka Talenty Trójki