Technologiczna prognoza pogody na jesień

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2016 21:50
Jesień to dla miłośników nowych technologii fascynujący czas. Nowe gry, telefony i niespodzianki od firmy Apple to tylko niektóre z atrakcji sezonu.
Audio
  • Jakie niespodzianki czekają na fanów nowych technologii? (Cyber Trójka)
CEO firmy Apple, Tim Cook prezentuje nowy telefon iPhone 7
CEO firmy Apple, Tim Cook prezentuje nowy telefon iPhone 7Foto: EPA/MONICA DAVEY

Fani nowych technologii z zapartym tchem czekają na premierę nowej wersji iPhone’a firmy Apple. - Od dłuższego czasu Apple nie pokazało niczego szczególnie nowego, więc jeżeli nie pokaże również tym razem, to tylko utwierdzi wielu miłośników technologii w przekonaniu, że w tej chwili punkt ciężkości innowacji przesunął się w stronę producentów robiących telefony z Androidem - uważa Konstanty Młynarczyk z miesięcznika "Chip".


fot. EPA/MONICA DAVEY fot. EPA/MONICA DAVEY

Damian Kwiek w programie mówi również o telefonach, których najprawdopodobniej nie będzie można zabierać na pokład samolotu, komputerze za 800 tys. dolarów z 4 kilobajtami pamięci RAM i sposobach na promocję nowej wyszukiwarki Microsoftu.

***

Tytuł audycji: Cyber Trójka
Prowadzi: Damian Kwiek
Data emisji: 7.09.2016
Godzina emisji: 18.37

sm/mp

Czytaj także

Koniec z rozładowaną baterią? Nauka daje nadzieję

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2016 17:24
Problem baterii, którą trzeba bardzo często ładować, znają nie tylko użytkownicy smartfonów, lecz także tabletów czy laptopów. Pojawia się jednak szansa, że naukowcy znajdą na to jakieś rozwiązanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Graphene Week. Jakie perspektywy ma przed sobą grafen?

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2016 19:00
Kompozyty, ogniwa fotowoltaiczne i elektronika. Między innymi tam jest już stosowany grafen - materiał, który wzbudził w ostatnich latach ogromne nadzieje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Już dziś nowy iPhone 7. Apple zaprezentuje swój flagowy smartfon

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2016 11:45
Apple zaprezentuje najnowszą wersję swojego flagowego produktu - iPhone'a 7. Jednak, jak spodziewają się specjaliści, nowy smartfon firmy z Cuppertino charakteryzować będą kosmetyczne zmiany i nie wniesie on raczej przełomowych rozwiązań.
rozwiń zwiń