Kuba Kawalec: miłość, która wywołuje emocje, jest nieuchwytna

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2020 16:00
– Muszą być motyle, musi być przeżywanie, musi być dopamina, która nie pozwala spać. Z czasem to szaleństwo się poleruje, przechodzi w fazę decyzji i cały entourage, który można nazwać życiem – powiedział Kuba Kawalec w rozmowie z Olą Budką.
Audio
  • Kuba Kawalec o miłości (Audycja muzyczna/Trójka)
Ola Budka i Kuba Kawalec
Ola Budka i Kuba Kawalec Foto: archiwum prywatne

Kuba Kawalec mówił w Trójkowym studiu o odcieniach miłości, o tym, jak ona się zmieniała na przestrzeni lat oraz czy trudno jest powiedzieć "kocham".

Zapraszamy do wysłuchania pierwszej części rozmowy z autorem tekstów i liderem grupy Happysad Kubą Kawalcem. Oprócz utworów z płyty "Rekordowo letnie lato" słuchaliśmy także nagrań artystów, takich jak mona polaski, J. Wise oraz premierowo Aleksandry Krat.

***

Tytuł audycji: Audycja muzyczna
Autor: Ola Budka
Data emisji: 10.03.2020
Godzina emisji: 15.07

Czytaj także

Bovska: jestem otwarta na współpracę

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2020 16:00
– Jestem otoczona ludźmi i lubię się nimi otaczać, cały czas uczę się oddawać część pracy w ręce innych – mówi Magda Grabowska znana pod pseudonimem Bovska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Obywatel Miłość". Wzruszający film o Grzegorzu Ciechowskim

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2020 16:33
– Jak pokazywałem film "Obywatel Miłość" znajomym i widziałem reakcje osób, które znają twórczość mojego Taty, a także tym, które nie znają, nie widziałem różnicy między nimi. Ta historia jest na tyle wiarygodna i intymna, że po prostu wzrusza – ocenia Bruno Ciechowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ewa eM zadebiutowała w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2020 14:00
"Postanowiłam, że nie będę śpiewać, że zajmę się czymś innym" – mówiła Ewa eM. "Poznałem Ewę przez wspólną znajomą. Posłuchałem jej śpiewu, zachwyciłem się i do niej napisałem" – powiedział kompozytor Przemysław Kupidura. Owocem ich współpracy jest album wokalistki zatytułowany "Chcę".
rozwiń zwiń