Agnieszka Rylik: dla sukcesu trzeba wyjść ze strefy komfortu

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2019 13:00
Wielokrotne mistrzostwo świata w boksie zawodowym i trzykrotne mistrzostwo Europy w kick-boxingu to tylko niektóre z jej sportowych osiągnięć. 
Audio
Agnieszka Rylik
Agnieszka RylikFoto: mat. promocyjne

Po zakończeniu kariery w 2005 roku poświęciła się dziennikarstwu, na swoim koncie ma też kilka ról filmowych. Gościem tej odsłony audycji "Godzina prawdy" jest Agnieszka Rylik nazywana także "Tysonem w spódnicy".

– Zawsze wchodziłam do ringu bez jakiejkolwiek myśli, że coś może pójść nie tak. Człowiek ma ogromną siłę jak chce. Byłam niezwyciężona w swojej głowie. To jest ta afirmacja, że możemy wszystko. Radzę więc, by stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie: "Tak! Jestem świetny! Kocham siebie!". Takie budowanie siebie daje moc – tłumaczy gość Michała Olszańskiego.

Co było największym wyzwaniem w życiu Agnieszki Rylik? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi: 
Michał Olszański 
Goście: Agnieszka Rylik (bokserka, reporterka i prezenterka telewizyjna, aktorka, pisarka)

Data emisji: 13.12.2019
Godzina emisji: 12.08

ml

Czytaj także

Artur Ligęska: założyłem sobie, że wytrzymam

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2019 13:00
– Przewiezienie mnie z cywilizowanego więzienia do izolatki na pustyni, gdzie zamknięto mnie w czterech metrach kwadratowych bez wody, bez prysznica, z dziurą w betonie, która przez kolejnych osiem miesięcy była moją osobistą toaletą, jest wręcz niewiarygodnym, ale prawdziwym doświadczeniem. W więzieniu założyłem sobie, że niezależnie od tego ile będą mnie trzymać, ja wytrzymam, że próba zniszczenia mnie na pewno im się nie uda – opowiada nasz gość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Dacyszyn: wiedziałam, że muszę walczyć

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2019 13:30
Katarzyna Dacyszyn, modelka i projektantka mody, którą dwa lata temu stalker oblał kwasem siarkowym, była gościem Michała Olszańskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na rowerach przez świat

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2019 13:13
Ponad 87 tysięcy kilometrów, 60 krajów i 10 lat – tak w liczbach wyglądała podróż życia Adeli Tarkowskiej i Krzysztofa Józefowskiego, którzy na rowerach zwiedzali naszą planetę. 
rozwiń zwiń