Kuba Strzyczkowski w "Godzinie prawdy"

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2020 09:00
Wydanie audycji wyjątkowe – Michał Olszański poprowadzi ją ze Szklarskiej Poręby – dlatego i gość wyjątkowy.
Kuba Strzyczkowski
Kuba Strzyczkowski Foto: K. Goleniewska/PR3

Kuba Strzyczkowski związany jest z Trójką od 1990 roku. Przez wiele lat prowadził popołudniową audycję "Zapraszamy do Trójki", teraz w tej audycji spotyka się ze słuchaczami w piątki.

Częściej, bo codziennie od poniedziałku do czwartku, Pan Kuba sprawdza, czy Polacy są "Za, a nawet przeciw" w kwestii ważnych spraw społecznych, ekonomicznych i politycznych.

Mistrz Trójkowych licytacji, organizowanych w ramach akcji "Święta bez granic".

W 2003 roku został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi. Pięć lat później otrzymał Złoty Mikrofon i tytuł Mistrza Mowy Polskiej Vox Populi, a w 2011 roku Nagrodę im. Krzysztofa Dzierżawskiego. Nagrodzony honorowym wyróżnieniem Rejs Roku – Srebrny Sekstant 2012 za samotny transatlantycki przelot na jachcie "Delphia III".

W rozmowie (spotkanie odbędzie się w Namiocie Spotkań na Skwer Radiowej Trójki) z pewnością nie zabraknie wątków wykraczających poza radiowe życie i żeglarską pasję Pana Kuby. 

***

Na audycję "Godzina prawdy" w piątek (14 lutego) od godz. 12.05 do 13.00 zaprasza Michał Olszański.

Zobacz więcej na temat: Kuba Strzyczkowski

Czytaj także

Koncert Noworoczny w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2020 20:00
Trójkowy Koncert Noworoczny, będący uroczystym zwieńczeniem akcji "Święta bez granic 2019, odbył się w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w sobotę 11 stycznia. Na antenie został zaprezentowany w niedzielę 26 stycznia. 
rozwiń zwiń