X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kuba Strzyczkowski w "Godzinie prawdy"

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2020 09:00
Wydanie audycji wyjątkowe – Michał Olszański poprowadzi ją ze Szklarskiej Poręby – dlatego i gość wyjątkowy.
Kuba Strzyczkowski
Kuba Strzyczkowski Foto: K. Goleniewska/PR3

Kuba Strzyczkowski związany jest z Trójką od 1990 roku. Przez wiele lat prowadził popołudniową audycję "Zapraszamy do Trójki", teraz w tej audycji spotyka się ze słuchaczami w piątki.

Częściej, bo codziennie od poniedziałku do czwartku, Pan Kuba sprawdza, czy Polacy są "Za, a nawet przeciw" w kwestii ważnych spraw społecznych, ekonomicznych i politycznych.

Mistrz Trójkowych licytacji, organizowanych w ramach akcji "Święta bez granic".

W 2003 roku został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi. Pięć lat później otrzymał Złoty Mikrofon i tytuł Mistrza Mowy Polskiej Vox Populi, a w 2011 roku Nagrodę im. Krzysztofa Dzierżawskiego. Nagrodzony honorowym wyróżnieniem Rejs Roku – Srebrny Sekstant 2012 za samotny transatlantycki przelot na jachcie "Delphia III".

W rozmowie (spotkanie odbędzie się w Namiocie Spotkań na Skwer Radiowej Trójki) z pewnością nie zabraknie wątków wykraczających poza radiowe życie i żeglarską pasję Pana Kuby. 

***

Na audycję "Godzina prawdy" w piątek (14 lutego) od godz. 12.05 do 13.00 zaprasza Michał Olszański.

Zobacz więcej na temat: Kuba Strzyczkowski

Czytaj także

Koncert Noworoczny w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2020 20:00
Trójkowy Koncert Noworoczny, będący uroczystym zwieńczeniem akcji "Święta bez granic 2019, odbył się w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w sobotę 11 stycznia. Na antenie został zaprezentowany w niedzielę 26 stycznia. 
rozwiń zwiń