X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Basia Trzetrzelewska i muzyka pełna prawdziwych uczuć

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2018 12:00
– Jestem bardzo zadowolona z "Butterflies". Nie przesadzaliśmy z aranżacjami, ale jest tu bardzo dużo serca – opowiada o swojej nowej płycie Basia Trzetrzelewska.
Audio
  • Wyjątkowa rozmowa Marka Niedźwieckiego z Basią Trzetrzelewską (Do południa/Trójka)

– Płyta miała się nazywać "Bebop", ale okazało się, że przypadkiem dwie piosenki mają w tekście słowo "butterfly", czyli "motyl". Moja wytwórnia nie była zadowolona z pierwotnego tytułu i musieliśmy go zmienić. Przekonali mnie, że to musi być coś, co bardziej reprezentuje tę płytę. Jest to pierwszy album, na którym nie śpiewam po polsku, ale jest tu wielu bardzo utalentowanych młodych muzyków z Polski, także polski akcent jest tu obecny – tłumaczy artystka. – Bardzo miło pracowało się nad tą płytą. Trochę to trwało, ale na szczęście nie mieliśmy zbyt dużej presji ze strony wydawcy, dzięki czemu wszystko się udało – dodaje Danny White.

Basia Trzetrzelewska pojawiła się w Trójce nie tylko z powodu nowej płyty. Artystka wystąpi na gali Fryderyki 2018. – To mój pierwszy wywiad promujący tę płytę, dlatego też ten występ napawa mnie lekką obawą. Po raz pierwszy będziemy grali nową piosenkę "Matteo". Jest to trochę tremujące, ale przed nami próba i mam nadzieję, że wszystko będzie ok – mówi Basia Trzetrzelewska. 

Trójka będzie transmitowała galę Fryderyków. Na transmisję zapraszamy we wtorek 24 kwietnia o godz. 20.00.

Zapraszamy do słuchania całej rozmowy Basi Trzetrzelewskiej i Danny'ego White'a z Markiem Niedźwieckim. 

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Gość: Basia Trzetrzelewska (piosenkarka), Danny White (muzyk)
Data emisji: 23.04.2018
Godzna emisji: 11.15

ml/gs

Czytaj także

Piotr "Glaca" Mohamed o swojej nowej muzyce

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 15:00
Gościem tego wydania "LP Trójki" był wokalista zespołów Sweet Noise i My Riot, Piotr "Glaca" Mohamed. Z Markiem Niedźwieckim rozmawiał o swoim najnowszym utworze "Człowiek".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Makowicz: codziennie pracuję nad muzyką

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2018 12:00
Gościem audycji był Adam Makowicz. 16 marca miała premierę jego płyta pt. "Swinging Ivories", wydana przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia.
rozwiń zwiń