X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wylicytuj linoryt od Andrzeja Wajdy

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2011 00:00
Przed nami już druga trójkowa aukcja, której dochód zostanie przeznaczony na podopiecznych Rodzinnych Domów Dziecka. Wśród licytowanych przedmiotów znajdzie się m.in. linoryt wykonany i podarowany nam przez zdobywcę Oscara!
Linoryt wykonany przez Andrzeja Wajdę
Linoryt wykonany przez Andrzeja WajdęFoto: Fot. Marzena Leśkiewicz

Bożonarodzeniowy linoryt z 1945 roku własnoręcznie wykonał Andrzej Wajda. Pięknie oprawiony i z dedykacją trafi do zwycięzcy licytacji, którą w ramach akcji "Idą Święta" poprowadzi Kuba Strzyczkowski w piątek. Historię tego niezwykłego podarunku, na antenie Trójki, zdradzi sam Andrzej Wajda podczas aukcji 2 grudnia.

To nie jedyny wspaniały przedmiot, jaki będziemy licytować w trakcie drugiej już tegorocznej aukcji w ramach akcji" Idą Święta"? Co jeszcze podarowały nam na ten szczytny cel znane osoby? Sprawdźcie Państwo sami na stronie idaswieta.pl.

Nasi słuchacze nie zawiedli już tydzień temu. W czasie pierwszej aukcji zebraliśmy 65 815 zł. Dodajmy jeszcze, że z smsów wysyłanych w jej trakcie udało się zebrać 54 000 zł. A co licytowaliśmy? Sprawdźcie Państwo sami na stronie idaswieta.pl.

Dzięki akcji "Idą Święta" od kilku lat wspieramy rodzinne domy dziecka z całej Polski. Pomagamy dzieciakom z tych domów wyrównać szanse edukacyjne. Dzięki Waszej hojności przez cały rok podopieczni Fundacji Świętego Mikołaja biorą udział w zajęciach językowych, wyrównawczych, sportowych i artystycznych. Poznają najciekawsze miejsca w Polsce, spełniają swoje marzenia. Wiemy, że dodatkowa edukacja pomoże im w lepszym starcie w dorosłość.

Wszystkie zebrane w czasie akcji pieniądze trafiają na konto Funduszu Edukacyjnego.

Czytaj także

Cel akcji "Idą Święta"

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2011 11:11
Niezmiennie wierzymy, że dodatkowa edukacja pomoże dzieciom w lepszym starcie w dorosłość i przybliży realizację ich marzeń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zdobądź książki Mendozy z jego autografem. Licytacja już dziś!

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2011 00:00
Dziś o godz. 16 Kuba Strzyczkowski uroczyście rozpocznie na antenie Trójki pierwsza aukcję w ramach akcji "Idą Święta". Wśród licytowanych przedmiotów wyjątkowy komplet książek Eduarda Mendozy z autografem pisarza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwsza aukcja zakończona!

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2011 20:13
Pierwsza z czterech trójkowych licytacji już za nami. Jak zwykle Państwo nie zawiedli i pokazali, że chcą pomóc najmłodszym wychowankom z rodzinnych domów dziecka.
rozwiń zwiń