X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Benefis Marii Czubaszek i Wojciecha Karolaka - zobacz wideo i galerię zdjęć!

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2013 16:13
Ona: pisarka, felietonistka, dziennikarka, satyryk. On: muzyk jazzowy, pianista, kompozytor, saksofonista, aranżer. Ich wspólne życie to bogate źródło anegdot i ciekawych wspomnień. W Trójce odbył się benefis Marii Czubaszek i Wojciecha Karolaka!
Audio
Benefis małżeństwa - satyryczki, felietonistki, Marii Czubaszek i jazzmana Wojciecha Karolaka (L) odbył się 28 października 2013 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Spotkanie poprowadził Artur Andrus (P).
Benefis małżeństwa - satyryczki, felietonistki, Marii Czubaszek i jazzmana Wojciecha Karolaka (L) odbył się 28 października 2013 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Spotkanie poprowadził Artur Andrus (P).Foto: PAP/Rafał GuzMaria Czubaszek jest niezwykle barwną postacią, od wielu lat związaną Trójką. Jej poczucie humoru i teksty są bardzo popularne. Dla wielbicieli felietonistki i dziennikarki nie lada gratką była książka autorstwa Artura Andrusa "Każdy szczyt ma swój Czubaszek". To wywiad-rzeka, przepełniony zabawnymi historiami z życia rozmówczyni.

Maria Czubaszek: W Trójce mam tremę>>>

Artur Andrus: Marysię Czubaszek przysłały inne światy>>>

Po absolutnym bestsellerze przyszedł czas na nową książkę Marii Czubaszek i Artura Andrusa! Tym razem do prześmiesznych rozmów na pełnych prawach włączyła się trzecia wybitna postać – Wojciech Karolak.

Słynny jazzman, podpytywany przez dociekliwego Artura Andrusa, barwnie opowiada o małżeństwie z Czubaszek, a jest to związek nie zawsze zgodnych indywidualistów! We trójkę wspominają dawne czasy, historie miłosne, PRL, jazz i całą plejadę słynnych artystów: Koftę, Urbaniaka, Ptaszyna Wróblewskiego, Dobrowolskiego i wielu innych.

Do tego grona w poniedziałkowy wieczór na Trójkowej scenie dołączył poeta i autor tekstów, obdarzony wyjątkowo charakterystycznym poczuciem humoru – Andrzej Poniedzielski. Wieczór wspólnie z nim poprowadził Artur Andrus.

W trakcie benefisu na trójkowej scenie pojawili się także goście: Barbara Wrzesińska, Ewa Bem, Grzegorz Turnau, Andrzej Dąbrowski, Grzegorz Miecugow, Michał Urbaniak, Wojciech Pszoniak i Marek Napiórkowski.

Podczas wieczoru wystąpił też Stanisław Soyka i zespół Wu-Hae.

Patronem medialnym książek "Każdy szczyt ma swój Czubaszek" oraz "BOKS NA PTAKU, czyli każdy szczyt ma swój CZUBASZEK i KAROLAK" jest radiowa Trójka.

Benefis odbył się w poniedziałek 28 października 2013 r. Program powstał we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

Zobacz więcej na temat: Artur Andrus Trójka