X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Waglewski/Fisz/Emade urodzinowo (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2017 17:03
To jedyna taka muzyczna rodzina na świecie! Zapraszamy do obejrzenia koncert Wojciecha Waglewskiego oraz jego synów: Bartosza i Piotra (znanych jako Fisz i Emade). Wszystko z okazji urodzin Trójki.

Wojciech Waglewski/Fisz/Emade wystąpili w studiu im. Agnieszki Osieckiej we wtorek (4 kwietnia).

<<<55. urodziny Programu III Polskiego Radia >>>

Koncert nadaliśmy w ramach audycji "Magiel Wagli", którą tworzą i prowadzą w Trójce Wojciech Waglewski i Bartosz Waglewski.

Ich muzyczne drogi połączyły się po raz pierwszy na płycie "Męska Muzyka” (2008). Z kolejną powrócili pięć lat później. "Matka, Syn, Bóg" dotyczyła spraw ważnych, ale w wielu przypadkach potraktowanych z dystansem charakterystycznym dla Waglewskich.

Czy utwory z ich wspólnych albumów zabrzmiały w studiu im. Agnieszki Osieckiej? A może muzycy przygotowali urodzinowe niespodzianki? Zapraszamy do słuchania i oglądania. Pierwsza część koncertu znajduje się w pliku powyżej, a druga tu: