X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Anna Maria Jopek i Branford Marsalis na Trójkowej scenie!

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2018 22:00
Anna Maria Jopek i Branford Marsalis zaprezentowali przy "Myśliwieckiej 3/5/7" utwory z ich ostatniej, wspólnej, podwójnej płyty "Ulotne".
Audio
  • Wspólny koncert Anny Marii Jopek i Branforda Marsalisa (Koncert/Trójka)

Retransmisja koncertu zarejestrowanego w studiu im. Agnieszki Osieckiej odbyła się w sobotę 8 grudnia w audycji "Lista osobista"

13 listopada Anna Maria Jopek i Branford Marsalis spotkali się z publicznością w studiu radiowej Trójki. Podczas koncertu Anna Maria Jopek i Branford Marsalis w towarzystwie Krzysztofa Herdzina, Roberta Kubiszyna, Piotra Nazaruka i Pawła Dobrowolskiego wykonali wybrane utwory z albumu "Ulotne". 

Muzyka na albumie zawarta i stworzona przez znakomitą wokalistkę oraz wybitnego saksofonistę jazzowego i kompozytora wymyka się stylistycznej klasyfikacji, szeroko interpretuje motywy słowiańskie w skalach, poetyce i nastroju. Wśród utworów takich, jak: "W polu lipeńka", "To i hola" czy "W kadzidlańskim boru" znajdziemy osobiste tematy Jopek mocno inspirowane ludowymi wątkami albo wręcz z nich. Wątek "Pożegnania z Marią", który muzycy grywali na wspólnych koncertach i nagrali dwa lata temu, wydany dziś, na płycie "Ulotne" pojawia się ze specjalną dedykacją w hołdzie Tomaszowi Stańce.

Podczas tego wieczoru Anna Maria Jopek i Branford Marsalis również odebrali z rąk Piotra Metza Złotą Płytę za album "Ulotne".

(mat. promocyjne)

Czytaj także

Anna Maria Jopek: zawsze mam stres przy premierze nowej płyty

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2018 12:15
Gościem Marka Niedźwieckiego była Anna Maria Jopek. Okazją do spotkania jest premiera nowego albumu artystki.
rozwiń zwiń