X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Trójka na dzikim Sopocie", czyli przygoda z wyobraźnią

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2014 18:28
To propozycja dla aktywnych ze słuchawkami na uszach i dla tych mniej aktywnych, którzy przespacerują się z nami nie ruszając się z domu, ale uruchamiając wyobraźnię. Ta ostatnia przyda się też w naszej zabawie, która od poniedziałku do środy w popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki".
Audio
  • Trójka na dzikim Sopocie, czyli przygoda z wyobraźnią (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Trójka na dzikim Sopocie, czyli przygoda z wyobraźnią
Foto: mat.promocyjne

Zapraszamy do zabawy i prosimy o nadanie tytułu odcinkowi wyemitowanemu na antenie Trójki. Można go odsłuchać z załączonym dźwięku.

"Krok po kroku z Trójką, Sopot" to pierwsza, ale mamy nadzieję nie ostatnia, tego typu propozycja Programu 3 Polskiego Radia. To rodzaj miejskiego audioprzewodnika, który w sposób ciekawy, nie zawsze dosłowny i oczywisty prezentuje miasto. Jego fragmenty prezentujemy tu:

Krok po kroku po... mapie >>>

Sopot nie był oczywiście wyborem przypadkowym. To miejsce związane z Programem 3 m.in. poprzez prowadzoną działalność kulturalno-muzyczną, dobrze ocenianą przez  Trójkowych dziennikarzy. To również miejsce, gdzie Program 3 zagościł na stałe. Znajdziemy tam Plac Radiowej Trójki, czy Kulturalną Plażę Trójki…

"Krok po kroku z Trójką. Sopot", czyli poważny przewodnik z przymrużeniem oka >>>

Autorzy, a zarówno pomysłodawcy wydawnictwa, Joanna Mielewczyk i Krystian Hanke ograniczyli do minimum historyczne i podręcznikowe fakty dotyczące prezentowanych miejsc. - Jako dziennikarze radiowi chcieliśmy Sopot usłyszeć. Postanowiliśmy oddać głos miastu i jego mieszkańcom - mówi Krystian Hanke. - Ruszaliśmy w drogę ze świadomością posiadania jedynie planu tego, co chcemy zrobić. Trochę pionierski charakter pracy pozwalał jednak na to, by nie narzucać sobie szczególnych ograniczeń - dodaje Joanna Mielewczyk.

Sopot - posłuchaj opowieści o mieście spełnionych marzeń >>>

"Krok po kroku z Trójką, Sopot" to audiobook, który jest rodzajem słuchowiska, złożonego z anegdot, historii, opowieści osób, czasem bardzo osobistych, którym Sopot jest bliski sercu. Słuchacze znajdą tam historie Sopotu, jako miejsca uzdrowiskowego, miejsca błyszczącego gwiazdami sceny, Sopotu artystów, ale także Sopotu sportowego czy imprezowego. Autorzy celowo nie dopowiadają pewnych rzeczy, pozostawiając i namawiając słuchaczy do własnego odkrycia tego niewątpliwe urokliwego/uroczego/urzekającego miasta.

Audiobook można kupić w sklepie Polskiego Radia>>>

(mp)

Czytaj także

Sopot: kąpielisko i skrzący się barwami świat bohemy

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2014 16:52
Wiele niezwykłych opowieści, swoistych legend sopockich dotyczy osobliwych postaci żyjących w mieście. Wiele z nich utrwaliło się na kartach historii, choć nie zawsze tej, o której uczą w szkołach...
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Krok po kroku z Trójką, Sopot". Przewodnik nieschematyczny

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2014 14:30
- Dostaliśmy Sopot nieprzewodnikowy, nieschematyczny, pełen wciągających opowieści - tak o audiobooku "Krok po kroku z Trójką, Sopot" Joanny Mielewczyk i Krystiana Hanke mówi Michał Nogaś. W "Trójkowym Znaku Jakości" przedstawiliśmy przewodnik, który w sposób ciekawy, nie zawsze dosłowny i oczywisty prezentuje to miasto.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sopot - posłuchaj opowieści o mieście spełnionych marzeń

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2014 15:09
- Dla nas to też miasto spełnienia, bo o Sopocie udało nam się nagrać specjalną płytę. To przewodnik w formie audio, pełen ciekawych historii i nietuzinkowych osób - mówiła Joanna Mielewczyk w specjalnej audycji poświęconej audiobookowi "Krok po kroku z Trójką. Sopot".
rozwiń zwiń