X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

wROCK For Freedom

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2008 17:31
21 czerwca na wrocławskich Polach Marsowych odbędzie się kolejna edycja festiwalu wROCK For Freedom. W tym roku głównym hasłem imprezy będzie „Gramy dla Białorusi – gramy dla Tybetu”.
Audio

Organizatorzy, artyści i widzowie chcą wspólnie wyrazić sprzeciw wobec sytuacji panującej w obu krajach.

W sobotę, 21 czerwca zapraszamy na relacje z tej imprezy. Na miejscu będą Agnieszka Szydłowska i Michał Nogaś. W Radiowym Domu Kultury między 13 a 16 na żywo fragmenty koncertów zespołów Akurat i Armia. W Myśliwieckiej 3/5/7 występy zespołów Lao Che, NRM oraz Macieja Maleńczuka. W Liście Przebojów ok. 20.30 pojawią się The Ukrainians, a w Ciemnej stronie mocy - po 22 - obszerny fragment konceru Kultu. Zapraszamy!

Ubiegłoroczna edycja imprezy odniosła wielki sukces. Okazało się, że jest wiele osób, które chcą solidaryzować się z represjonowanymi ludźmi na całym świecie, dlatego też główna scena przeniesie się z Wyspy Słodowej na dużo większe Pola Marsowe. W najbardziej malowniczej części stolicy Dolnego Śląska, dla Tybetu i Białorusi zagrają między innymi NRM (czołowy zespół białoruskiego podziemia), The Ukrainians (projekt ukraińsko-brytyjski, umiejętnie łączący klimaty rockowe i folkiem) i Heebie Jeebies (zespół z Czech, obchodzący w tym roku swoje piętnastolecie). Obok zagranicznych gości wystąpi czołówka polskiej sceny alternatywnej – Kult, Armia, Lao Che, Akurat i Maciej Maleńczuk z najnowszym koncertowym projektem.