Festiwal Filmowy w San Sebastian

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2008 13:12
18 września rozpoczął się w San Sebastian 56. Międzynarodowy Festiwal Filmowy, jedna z największych imprez światowego kina. Na miejscu są nasi specjalni wysłannicy: Agnieszka Obszańska i Michał Nogaś.

Do kulturalnej stolicy Kraju Basków zjechali lub zjadą się w najbliższych dniach najważniejsi: Woody Allen, Antonio Banderas, Pedro Almodovar, Meryl Streep, Javier Bardem, John Malkovich i wielu, wielu innych.

Na miejscu są nasi specjalni wysłannicy - Agnieszka Obszańska i Michał Nogaś, którzy na bieżąco relacjonują przebieg wypadków. Warto słuchać TuBarona oraz Radiowego Domu Kultury!

 

Festiwal w San Sebastian w obiektywie Jarka Dzilińskiego:

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 Więcej o festiwalu na stronie www.sansebastianfestival.com

Czytaj także

Czas swobodny w kinie

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2009 08:59
W Łodzi w Muzeum Sztuki wystartował festiwal filmowy towarzyszący wystawie "Czas swobodny - przemiany obyczajowości". Festiwal organizowany jest we współpracy z Muzeum Kinematografii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Święto Niemego Kina

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2009 13:10
Tegoroczna edycja Święta Niemego Kina poświęcona jest w dużej mierze kinu polskiemu, bo właśnie w październiku kończą się obchody 100-lecia polskiego filmu fabularnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sprawdź jak smakuje kino azjatyckie

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2009 11:58
Przegląd kinematografii azjatyckiej, spotkania z twórcami, wystawy zdjęć to tylko niektóre atrakcje jedynego w Polsce przeglądu kinematografii azjatyckiej, który odbędzie się w ramach Festiwalu Filmowego „Kino w Pięciu Smakach”.
rozwiń zwiń