X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rusza Festiwal Trójka Górom w Szklarskiej Porębie

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2017 12:13
W dniach 16-18 lutego Program 3 Polskiego Radia będzie gościć w Szklarskiej Porębie.
Zapraszamy do Szklarskiej Poręby
Zapraszamy do Szklarskiej Poręby!Foto: PR

Powodem wizyty ekipy z ul. Myśliwieckiej 3/5/7 w tym pięknym, sudeckim kurorcie jest trzecia edycja festiwalu "Trójka górom", z którego Program 3 przeprowadzi obszerne transmisje.
W najbliższy weekend w Szklarskiej Porębie odbędą się dyskusje z wybitnymi osobowościami kultury i sportu, a na antenie Programu 3 pojawią się relacje z najważniejszych wydarzeń festiwalu.

Na miejscowym Skwerze Radiowej Trójki ponownie stanie Namiot Spotkań, który odwiedzą: Krystyna Czubówna, Katarzyna Rogowiec, Olga Tokarczuk i Marian Dziędziel. Nie zabraknie również audycji na żywo, w tym. m.in. "Muzycznej Poczty UKF" Tomasza Żądy (czwartek, godz. 13.00-14.00) oraz prowadzonych przez Marka Niedźwieckiego: "W tonacji Trójki" (czwartek, godz. 14.00-15.00), "Listy przebojów Programu 3" (piątek, 19.00-22.00) oraz sobotniej "Markomanii" (10.00-12.00). Ponadto na piątek 17 lutego program 3 zaplanował plenerowe wydanie "LP Trójki" Piotra Metza (9.00-12.00) oraz reporterskie wejścia Katarzyny Borowieckiej w piątkowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" (ok. 18.00-19.00) i sobotnim "Radiowym Domu Kultury" (12.00-14.00).

W trakcie festiwalu dziennikarze z Myśliwieckiej będą również gospodarzami spotkań z ciekawymi osobami – Michał Olszański porozmawia z paraolimpijką Katarzyną Rogowiec (czwartek, godz. 18.00) oraz dziennikarką i lektorką Krystyną Czubówną (piątek, godz. 14.00), Barbara Marcinik spotka się z pisarką Olgą Tokarczuk (piątek, godz. 17.30), aktor Marian Dziędziel będzie gościem Ryszarda Jaźwińskiego (sobota, godz. 14.00), a Marek Niedźwiecki – Artura Andrusa (sobota, godz. 16.00). Z kolei o muzyce Madonny, Micka Jaggera i Paula McCartneya opowie mieszkańcom Szklarskiej Poręby, turystom i słuchaczom Trójki kierownik muzyczny tej stacji – Piotr Metz (piątek, godz. 16.00). A wreszcie Tomasz Żąda wystąpi, już po raz kolejny, jako DJ podczas "Trójkowej dyskoteki na lodzie" (sobota, godz. 16.30-19.00).
W dniach 16-18 lutego działał będzie w Szklarskiej Porębie również kultowy "Sklepik Walendzik" z Trójkowymi gadżetami oraz wydawnictwami książkowymi i płytowymi.

Ponadto władze Szklarskiej Poręby zapraszają serdecznie Trójkowych słuchaczy i uczestników Festiwalu do wzięcia udziału lub kibicowaniu podczas Mistrzostw Polski w Rzeźbie ze Śniegu oraz licznych warsztatach i spotkaniach.