"Lista Przebojów Programu Trzeciego prezentuje Piotr Baron"

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2009 00:00
Wydawnictwo MyMusic i Radiowa Trójka prezentują jedyną w swoim rodzaju płytę „Lista Przebojów Programu Trzeciego” prezentuje Piotr Baron – dla miłośników Listy. Projekt powstał we współpracy z Piotrem Baronem, prezenterem Listy.

Lista Przebojów Programu Trzeciego to najbardziej różnorodna muzycznie radiowa lista. Większość  wykonawców, których  nagrania znalazły się w prezentowanym albumie, jest na stałe związana z Programem III: Dorota Miśkiewicz, Coma, Mika Urbaniak, Katie Melua, Kasia Nosowska, Plateau i Renata Przemyk, Indios Bravos, Basia, Voo Voo, Coldplay, Empire Of The Sun, Red Box czy A-ha.


Z Listą Przebojów Programu Trzeciego byłem „od zawsze”. Pierwszy raz zobaczyłem ją na żywo w sierpniu 1984 roku. Na pierwszym miejscu „Skóra” Aya RL. To musiało być notowanie … 121. Prowadził Marek Niedźwiecki. Dziś nie pamiętam, czy się przywitaliśmy, chyba tak! Baśka ( Ś.P. Barbara Głuszczak, wieloletnia realizatorka LP3) rzuciła w moją stronę – „niech Pan siedzi z boku i nie przeszkadza”.  Wtedy nikt z nas nie wiedział, że to początek wielkiej radiowej przyjaźni. Nikt nie przypuszczał, a najmniej ja, że zostanę kiedyś głównym prezenterem listy – mówi Piotr Baron.

Muzyka z Trójkowym Znakiem Jakości, zamknięta na krążku „Lista Przebojów Programu Trzeciego” prezentuje Piotr Baron, to zupełnie wyjątkowy zestaw utworów. Album dostępny w sklepach muzycznych już od piątku, 3 grudnia. Gorąco polecamy !


Lista utworów:
1.Emiliana Torrini – Jungle Drum
2.Voo Voo – Leszek mi mówił
3.Blue October – Say It
4.Nosowska – Uciekaj Moje Serce
5.Coma – Wola Istnienia
6.Mika Urbaniak – Lovin ‘ Needs a Deadline
7.Sofa – Ona Movie
8.A-ha – Foot of the Mountain
9.Plateau i Renata Przemyk – Nic Nie Pachnie Jak Ty
10.Lily Allen – It’ s Not Fair
11.Dorota Miśkiewicz – Nucę Gwiżdżę Sobie  
12.Basia – Blame It On The Summer
13.L. Stadt – Death of the Surfer Girl
14.Indios Bravos – A Kiedy Dnia Pewnego
15.Katie Melua  - Two Bare Feet
16.Empire Of The Sun – We Are The People
17.Agnieszka Chrzanowska – Nie Znajdziesz Mnie
18.Coldplay – Life In Technicolor II
19.Banana Boat & Eleonor McEvoy – Little Look
Bonus track
20.Red Box – Chenko

Czytaj także

„Trzeszcząca Płyta” vol. 6 – Piotr Kaczkowski w audycji Tu Baron

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2010 13:35
Znany, lubiany i bardzo wyczekiwany przez słuchaczy Trójki Piotr Kaczkowski był dziś gościem przedpołudniowego pasma w Trójce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

28 lat Listy Przebojów Programu III

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2010 16:59
Ukochana audycja wielu pokoleń słuchaczy - Lista Przebojów Trójki kończy 28 lat! Przy tej okazji, w jej urodzinowym wydaniu 23 kwietnia, nie może zabraknąć gości, wspomnień i oczywiście tortu.
rozwiń zwiń