X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„Wracam do domu”- Marek Niedźwiecki z powrotem na Myśliwieckiej 3/5/7

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2010 14:34
Marek Niedźwiecki wraca do Programu III po dwuletniej przerwie. „Wracam do domu. Z Czerskiej na Myśliwiecką. To nie było takie proste, choć tak blisko. Prace powrotne trwały od miesięcy.Kiedy Magda Jethon została szefową Trójki, droga się otworzyła” – mówi.
Audio

Na antenie pojawi się 1 kwietnia. „To będzie dla nas najlepszy prezent urodzinowy” – mówi Jacek Sobala – Dyrektor Programu III. ”Pan Marek jest najlepszą wizytówką Trójki i nigdy nie przestał nią być. Cieszę się tym bardziej, bo dwa lata temu namawiałem go, żeby z Trójki nie odchodził. Program III to prawdziwa radiowa arystokracja, a sposób w jaki Piotr Baron poprowadził Listę Przebojów nadał jej nową jakość.”

Marek Niedźwiecki jest jedną z najpopularniejszych i ulubionych postaci radiowych w Polsce. Jego nazwisko nierozerwalnie wiąże się takimi audycjami jak: Lista Przebojów, Markomania, Top Wszechczasów, W tonacji Trójki. Jest pomysłodawcą serii płytowej Smooth Jazz Cafe. W 1992 roku został laureatem nagrody Złoty Mikrofon Polskiego Radia.

Pierwsze notowanie Listy Przebojów Programu III zostało wyemitowane 24 kwietnia 1982 roku i od tego czasu nieprzerwanie kształtuje gust muzyczny kolejnych pokoleń Słuchaczy.

Z Trójką wiążą Marka nie tylko kultowe audycje ale również zaprzyjaźnieni trójkowi dziennikarze i wierni Słuchacze.

„Trójka to naturalne środowisko Niedźwiedzia” twierdzi Piotr Baron, dziennikarz muzyczny Programu III i przyjaciel Marka Niedźwieckiego. „To w moim programie Marek żegnał się ze Słuchaczami i mam nadzieję, że również ja go przywitam na antenie Programu III”.

W redakcyjnych pokojach Programu III wciąż można znaleźć przechowywane pamiątki i zdjęcia z Niedźwiedziem przesyłane przez Słuchaczy. Dla wielu z nich jest nie tylko muzycznym autorytetem, ale także kimś wyjątkowym, Głosem, który towarzyszy im wraz z Trójką przez całe życie, kimś za kim tęsknili.

Zobacz więcej na temat: POLSKA Jazz

Czytaj także

28 lat Listy Przebojów Programu III

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2010 16:59
Ukochana audycja wielu pokoleń słuchaczy - Lista Przebojów Trójki kończy 28 lat! Przy tej okazji, w jej urodzinowym wydaniu 23 kwietnia, nie może zabraknąć gości, wspomnień i oczywiście tortu.
rozwiń zwiń