Radiowa Trójka z wizytą w Nowym Jorku!

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2020 18:30
Tym razem w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni" odwiedziliśmy z reporterskim mikrofonem miasto, które nigdy nie śpi. Relacje Pauliny Kozion-Bąk nadaliśmy w środę 2 stycznia 2020 roku. 
Audio
  • Nowy Jork - miasto, które nigdy nie śpi? (Zapraszamy do Trójki – ranek)
  • Co można dziś przeczytać w nowojorskiej prasie? (Zapraszamy do Trójki – ranek)
  • Jak wygląda Sylwester na Times Square? (Zapraszamy do Trójki – ranek)
  • Skąd wzięły się kultowe, żółte nowojorskie taksówki? (Zapraszamy do Trójki – ranek)
  • Kulturalna mapa Nowego Jorku (Do południa/Trójka)
  • Co to znaczy, być prawdziwym nowojorczykiem? (Zapraszamy do Trójki – popołudnie)
  • Polskie ślady w Nowym Jorku (Zapraszamy do Trójki – popołudnie)
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Shutterstock.com/Luciano Mortula - LGM

Podobno prawdziwy nowojorczyk za wszelką cenę walczy o miejsce siedzące w metrze, nie czeka na pasach na zielone światło, a po Manhattanie chodzi głównie pieszo. W Nowym Jorku, w nowym roku zagości radiowa Trójka. Sprawdzimy, czy nowojorczycy spędzają sylwestra na Time Square, czy mają postanowienia noworoczne i jak udaje im się łapać słynne żółte taksówki – zapowiadała przed audycją Paulina Kozion-Bąk.

Relacji naszej dziennikarki prosto z Nowego Jorku można było słuchać 2 stycznia w porannym i w popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" oraz w audycji "Do południa".

***

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: SeulTbilisiWenecjęTel Awiw i JerozolimęPulęPodgoricęOdessęKluż-NapokęKaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, Dubrownik, Los Angeles, Singapur, Niceę, Oslo, Pekin, Toronto, GenewęStambułSplit, Miami, PołagęWilnoDelhiBudapeszt, Sri Lankę i Tel Awiw.

Czytaj także

Miasto kontrastów, chaosu i magii. "Trójka – jesteśmy połączeni" w Delhi

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2019 18:05
Michał Żakowski wybrał się z reporterskim mikrofonem do stolicy Indii. Jego relacji można było słuchać w Trójce w środę 18 września 2019 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trójka – jesteśmy połączeni" w Budapeszcie!

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2019 13:00
Mariusz Krzemiński z Programu 3 Polskiego Radia wybrał się z reporterskim mikrofonem do stolicy Węgier. Jego relacji można było słuchać w Trójce w środę 23 października.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radiowa Trójka z wizytą w Tel Awiwie!

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2019 16:48
– Tu można łatwo zapomnieć, że jest grudzień. Ciepły piasek, ciepła woda, obok mnie plaża – mówiła Monika Suszek w dzisiejszej porannej audycji "Zapraszamy do Trójki". Z mikrofonem wybraliśmy się do Tel Awiwu, a wszystko to w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni". 
rozwiń zwiń