"Tu Baron" prosto z Rybnika!

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2011 07:20
Dziś audycja "Tu Baron" będzie nadawana prosto z rybnickiego rynku i to nie tylko z okazji koncertu Bryana Adamsa w tym mieście.
Audio
  • Z prezydentem Rybnika Adamem Fudali rozmawia Piotr Baron
  • O organizacji koncertu opowiada jego producent Marek Kurzawa z agencji MJM Prestige
  • Piotr Baron zaprasza na specjalne wydanie audycji z Rybnika

Bryana Adamsa nie było w Polsce 11 lat. W tym roku wraca, by dać koncert na odnowionym stadionie w Rybniku.

W dniu koncertu audycja "Tu Baron" będzie nadawana prosto z rybnickiego rynku. W programie m.in. rozmowy z fanami Bryana Adamsa, organizatorami koncertu: Markiem Kurzawą i Januszem Stefańskim z agencji MJM Prestige. Nie zabraknie oczywiście, jak Go określa Piotr Baron, "najbardziej  rockandrollowego prezydenta w Polsce", czyli prezydenta Rybnika, Adama Fudali.  To wraz z Nim dziennikarz Trójki ogłosił w styczniu tego roku, że Bryan Adams przyjeżdża do Polski. Rozmów z gośćmi można wysłuchać klikając ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj".

Korzystając z tego, że jesteśmy w Rybniku dowiemy się czegoś o jego historii, gwarze i ulubionym sporcie jego mieszkańców czyli żużlu.

W audycji oczywiście wiele informacji o koncercie.

Zapraszamy na rybnicki rynek i przed radioodbiorniki w poniedziałek, 13 czerwca, od 9.00 do 12.00.

Przez cały poniedziałek na antenie Trójki będzie można słuchać relacji z Rybnika. Począwszy od 6.40 rano aż do północy reporterzy Trójki będą przybliżać słuchaczom, jak wyglądają przygotowania do tego zaplanowanego z ogromnym rozmachem koncertu, relacjonować występ Bryana Adamsa, a także dzielić się wrażeniami już po tym, największym w historii miasta, wydarzeniu. O 7.40 o Bryanie Adamsie opowie Marek Niedźwiecki.

Także we wtorek, 14 czerwca, w porannym "Zapraszamy do Trójki" będzie można wysłuchać specjalnie przygotowanego materiału na temat koncertu kanadyjskiego piosenkarza.

Koncert Bryana Adamsa współorganizowany jest przez Trójkę i portal Polskieradio.pl. Jest to trzeci na europejskiej trasie i jedyny w Polsce występ artysty.

Zapraszamy także do odwiedzenia serwisu "Bryan Adams w Polsce".

Czytaj także

Sceniczny żywot Bryana (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2011 00:00
Przed koncertem w Rybniku zobacz, co Bryan Adams potrafi uczynić przy użyciu swojego głosu oraz akustycznej gitary.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bryan Adams w Polsce - serwis specjalny Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2011 08:00
13 czerwca Bryan Adams zagra w Rybniku. Już dziś rusza specjalny serwis Polskiego Radia poświęcony muzykowi. A w nim wywiady i klipy, ciekawostki oraz opowieści dziennikarzy PR o piosenkarzu.
rozwiń zwiń