X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zdobądź książki Mendozy z jego autografem. Licytacja już dziś!

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2011 00:00
Dziś o godz. 16 Kuba Strzyczkowski uroczyście rozpocznie na antenie Trójki pierwsza aukcję w ramach akcji "Idą Święta". Wśród licytowanych przedmiotów wyjątkowy komplet książek Eduarda Mendozy z autografem pisarza.
Książki podarowane przez Eduarda Mendozę wraz z jego autografem.
Książki podarowane przez Eduarda Mendozę wraz z jego autografem.Foto: Fot. Marzena Leśkiewicz

Na antenie Trójki "Niezwykłą podróż Pomponiusza Flatusa" czytali Małgorzata Braunek, Wojciech Pszoniak i Wojciech Brzeziński. Teraz zwycięzca licytacji będzie sam mógł przeczytać egzemplarz powieści podarowany nam przez samego Eduarda Mendozę z jego autografem!  W komplecie są także książki: "Brak wiadomości od Gurba", "Trzy żywoty świętych", "Lekka komedia", "Niewinność zagubiona w deszczu" oraz "Wyspa niesłychana". Ten niezwykły zestaw będzie można wylicytować już dziś po godzinie 16.00 w popołudniowym "Zapraszamy do Trójki".

Co jeszcze będziemy dziś licytować? Sprawdźcie Państwo na stronie idąświęta.pl.

Na kolejne licytacje Kuba Strzyczkowski zaprasza w nadchodzące piątki – 2, 9 i 16 grudnia.

Dziś będzie miała także miejsce antenowa premiera "Karpia 2011", czyli świątecznej piosenki zaśpiewanej przez dziennikarzy radiowej Trójki. W ramach akcji już od 28 listopada w sklepach muzycznych będzie można kupić specjalny album "Idą Święta 5" z "Karpiem 2011", do którego słowa napisali Piotr Bukartyk i Kuba Strzyczkowski, muzykę skomponowali Janusz Grzywacz i Wojciech Kaleta.

Na płycie znalazły się także utwory w wykonaniu laureatów "Mateuszy" – muzycznej nagrody Trójki: Lao Che, Raz Dwa Trzy, Anny Marii Jopek, Wojciecha Młynarskiego i Anny Szałapak, a w ramach sylwestrowego bonusa – "Ballada o Baronie, Niedźwiedziu i Czarnej Helenie" Artura Andrusa i piosenka pt. "Trójko" zespołu "Banjo proszę" w składzie: Zbigniew Zamachowski, Piotr Polk i Wojciech Malajkat.

Akcję "Idą Święta" Program 3 organizuje wraz z Fundacją Św. Mikołaja. Całkowity dochód będzie przekazany na Fundusz Edukacyjny dla Rodzinnych Domów Dziecka i rodzin zastępczych.

Więcej informacji na stronie idąświęta.pl.

Czytaj także

Pierwsza aukcja zakończona!

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2011 05:00
Nieodłącznym elementem akcji "Idą Święta" są aukcje niezwykłych przedmiotów, podarowanych przez znane osoby. Dziś Słuchacze Trojki licytowali m.in. gitarę Wojciecha Waglewskiego z autografami jego oraz innych uczestników Męskiego Grania 2011 (Muńka, Lech Janerki, Lao Che).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wylicytuj gitarę Wagla i pomóż dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2011 00:00
Wśród podarowanych nam przez znane osoby przedmiotów, które będziemy licytować w trakcie akcji "Idą Święta", znalazła się między innymi gitara Wojciecha Waglewskiego z podpisami innych uczestników koncertów Męskie Granie 2011.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Idą Święta": zdobądź mistrzowską koszulkę Mai Włoszczowskiej

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2011 21:00
W trakcie zbliżającej się pierwszej licytacji w ramach akcji "Idą Święta" będzie można wylicytować profesjonalną koszulkę rowerowa z autografem jednej z najlepszych polskich sportsmenek.
rozwiń zwiń