Zdobądź książki Mendozy z jego autografem. Licytacja już dziś!

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2011 00:00
Dziś o godz. 16 Kuba Strzyczkowski uroczyście rozpocznie na antenie Trójki pierwsza aukcję w ramach akcji "Idą Święta". Wśród licytowanych przedmiotów wyjątkowy komplet książek Eduarda Mendozy z autografem pisarza.
Książki podarowane przez Eduarda Mendozę wraz z jego autografem.
Książki podarowane przez Eduarda Mendozę wraz z jego autografem.Foto: Fot. Marzena Leśkiewicz

Na antenie Trójki "Niezwykłą podróż Pomponiusza Flatusa" czytali Małgorzata Braunek, Wojciech Pszoniak i Wojciech Brzeziński. Teraz zwycięzca licytacji będzie sam mógł przeczytać egzemplarz powieści podarowany nam przez samego Eduarda Mendozę z jego autografem!  W komplecie są także książki: "Brak wiadomości od Gurba", "Trzy żywoty świętych", "Lekka komedia", "Niewinność zagubiona w deszczu" oraz "Wyspa niesłychana". Ten niezwykły zestaw będzie można wylicytować już dziś po godzinie 16.00 w popołudniowym "Zapraszamy do Trójki".

Co jeszcze będziemy dziś licytować? Sprawdźcie Państwo na stronie idąświęta.pl.

Na kolejne licytacje Kuba Strzyczkowski zaprasza w nadchodzące piątki – 2, 9 i 16 grudnia.

Dziś będzie miała także miejsce antenowa premiera "Karpia 2011", czyli świątecznej piosenki zaśpiewanej przez dziennikarzy radiowej Trójki. W ramach akcji już od 28 listopada w sklepach muzycznych będzie można kupić specjalny album "Idą Święta 5" z "Karpiem 2011", do którego słowa napisali Piotr Bukartyk i Kuba Strzyczkowski, muzykę skomponowali Janusz Grzywacz i Wojciech Kaleta.

Na płycie znalazły się także utwory w wykonaniu laureatów "Mateuszy" – muzycznej nagrody Trójki: Lao Che, Raz Dwa Trzy, Anny Marii Jopek, Wojciecha Młynarskiego i Anny Szałapak, a w ramach sylwestrowego bonusa – "Ballada o Baronie, Niedźwiedziu i Czarnej Helenie" Artura Andrusa i piosenka pt. "Trójko" zespołu "Banjo proszę" w składzie: Zbigniew Zamachowski, Piotr Polk i Wojciech Malajkat.

Akcję "Idą Święta" Program 3 organizuje wraz z Fundacją Św. Mikołaja. Całkowity dochód będzie przekazany na Fundusz Edukacyjny dla Rodzinnych Domów Dziecka i rodzin zastępczych.

Więcej informacji na stronie idąświęta.pl.

Czytaj także

Pierwsza aukcja zakończona!

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2011 05:00
Nieodłącznym elementem akcji "Idą Święta" są aukcje niezwykłych przedmiotów, podarowanych przez znane osoby. Dziś Słuchacze Trojki licytowali m.in. gitarę Wojciecha Waglewskiego z autografami jego oraz innych uczestników Męskiego Grania 2011 (Muńka, Lech Janerki, Lao Che).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wylicytuj gitarę Wagla i pomóż dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2011 00:00
Wśród podarowanych nam przez znane osoby przedmiotów, które będziemy licytować w trakcie akcji "Idą Święta", znalazła się między innymi gitara Wojciecha Waglewskiego z podpisami innych uczestników koncertów Męskie Granie 2011.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Idą Święta": zdobądź mistrzowską koszulkę Mai Włoszczowskiej

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2011 21:00
W trakcie zbliżającej się pierwszej licytacji w ramach akcji "Idą Święta" będzie można wylicytować profesjonalną koszulkę rowerowa z autografem jednej z najlepszych polskich sportsmenek.
rozwiń zwiń