Edyta Bartosiewicz: Nie śpiewałam tak od 10 lat

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2012 22:00
- Jestem przeszczęśliwa, że mnie zaprosiliście na ten jubileusz, to dla mnie niezwykle ważne - Artystka uświetniła swoim występem specjalne wydanie "Listy Przebojów Trójki" z okazji 30-lecia audycji.
Audio
  • Z Edytą Bartosiewicz rozmawiają Piotr Baron i Marek Niedźwiecki
Edyta Bartosiewicz
Edyta BartosiewiczFoto: PAP/Leszek Szymański

- Nie chcę popadać w egzaltację, ale to, jak uwolnił mi się dziś głos, jak mogłam zaśpiewać całym swoim wnętrzem i z całej pary, to tak nie zaśpiewałam od dziesięciu lat - powiedziała zapytana o wrażenia po koncercie.
Edyta Bartosiewicz, prócz największych przebojów, zaśpiewała takżei nowy utwór "Madame Bijou". Kto wie, być może to właśnie wykonanie koncertowe wkrótce znajdzie się w zestawieniu ...

- Wstępują we mnie takie kosmiczne siły, że ... nie ma wyjścia ... musi być ta płyta - mówiła rozradowana.

To wydanie "Listy" było bardzo specjalne nie tylko dlatego, że poprowadzili je wspólnie Marek Niedźwiecki i Piotr Baron. Poszczególne utwory pierwszej dwudziestki zapowiadali Druhny i Druhowie Zastępowi, czyli redaktorzy, którym w ciągu tych 30 lat przypadło w udziale prowadzenie notowania.

Byli wśród nich m.in.: Artur Orzech, Roman Rogowiecki, Marcin Łukawski, Zbigniew Hołdys, Agnieszka Szydłowska, Tomasz Żąda, Grzegorz Miecugow, Mariusz Owczarek, Piotr Stelmach, Paweł Sito.

Zapraszamy do wysłuchania Rozmowy z Edytą Bartosiewicz oraz specjalnego cyklu opowiadającego historię "Listy" >>

Czytaj także

Urodziny Listy Przebojów Trójki – zobacz wideo z Markiem Niedźwieckim

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2012 07:00
Na trzecim AC/DC, na drugim Maanam, na pierwszym... – tak przed 30 laty przedstawiał się szczyt pierwszego notowania Listy Przebojów Programu Trzeciego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

30 lat LP3 na płytach

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2012 00:00
Ukazały się już pierwszy i drugi tom serii wydanej na 30-lecie Listy Przebojów Trójki. 13-tomowa kolekcja to hity z lat 2007-2011 w wyborze Marka Niedźwieckiego i Piotra Barona. O kolejnych będziemy informować na bieżąco!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Edyta Bartosiewicz koncertowo na 30. urodziny Listy Przebojów Programu Trzeciego!

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2012 09:24
Marek Niedźwiecki, Piotr Baron, Edyta Bartosiewicz i wspaniali goście! W takim doborowym składzie przebiegło urodzinowe wydanie "Listy Przebojów Programu Trzeciego". To już 30 wspólnych lat!
rozwiń zwiń