X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Święta bez granic - wyjątkowa akcja Trójki i PAH

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2012 11:00
Są miejsca na świecie, gdzie porcja wody nadającej się do picia, jest największym skarbem. Jeśli jej brakuje, ludzie umierają. Chcemy temu przeciwdziałać. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji i wsparcia cierpiących z braku wody w Sudanie Południowym oraz Somalii.
Dla Somalijczyków i Sudańczyków woda jest cenniejsza niż złoto
Dla Somalijczyków i Sudańczyków woda jest cenniejsza niż złotoFoto: Fot. Marcin Suder

Jak co roku, podczas akcji charytatywnej zapraszamy do licytowania przedmiotów podarowanych specjalnie na ten cel przez znane osoby. Tym razem wsparli nas m.in. Mark Knopfler, Wilhelm Sasnal, Marek Kondrat, Grzegorz Turnau, a także Janina Ochojska.

Pierwsza licytacja na antenie Trójki już 7 grudnia. Zachęcamy do kupienia płyty "Święta bez granic", która będzie dostępna w sklepach muzycznych i na sklep.polskieradio.pl od 7 grudnia, a także do wysyłania smsów o treści POMOC pod nr 7261. Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na Kampanię Wodną PAH.

Specjalnie na tę okazję uruchomiliśmy specjalną stronę internetową >>> swietabezgranic.pl <<<, na której znajdą Państwo wszystkie informacje na temat akcji, cykl Marcina Pośpiecha poświęcony problemowi niedoboru wody w Afryce, a od 5 grudnia - zdjęcia licytowanych przedmiotów i ich opisy.

Zdjęcie
Zdjęcie wykonano w Sudanie Południowym. Fot. Marcin Suder


Mamy nadzieję, że będą Państwo z nami. Dotychczas, a to już 20. świąteczna akcja charytatywna Programu Trzeciego, Państwo nie zawiedli ani razu, hojnie obdarowując potrzebujących.

Dziękujemy i do usłyszenia!

Czytaj także

Wszystko zaczyna się od wody

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2012 18:18
- Pierwsza rzecz, która zaskoczyła mnie w Sudanie, to to, że poza wodą, ludzie ze wszystkim innym jakoś sobie radzą, bo daje im to natura - opowiada Janina Ochojska, założycielka i prezes Polskiej Akcji Humanitarnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od studni można rozpocząć życie

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2012 13:00
- Dwa dni poświęcamy na wiercenie, trzeciego instalujemy dodatkowe urządzenia. Najtrudniejsze jest wiercenie, nigdy do końca nie wiadomo, co kryje się pod powierzchnią ziemi, ale jeżeli już przebrniemy przez ten etap, reszta nie jest trudna - opowiada inżynier z firmy budującej studnie w Sudanie Południowym.
rozwiń zwiń