X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zdobądź mistrzowski zestaw od Kuby Błaszczykowskiego!

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2012 13:13
Gdyby cała nasza kadra składała się z piłkarzy tej klasy, co jej kapitan… To na razie pozostaje w sferze marzeń, ale zupełnie realne jest zdobycie specjalnego zestawu od Kuby Błaszczykowskiego. Wystarczy wziąć udział w licytacji "Święta bez granic".
Kuba Błaszczykowski podczas meczu Borussii
Kuba Błaszczykowski podczas meczu Borussii Foto: PAP/Elmar Kremser/SVEN SIMON

/

W skład zestawu wchodzą: koszulka klubowa z podpisami piłkarzy Borussii Dortmund (w tym także Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka), piłka klubowa z autografami polskiego tercetu, gra FIFA 13 (na konsolę Playstation) oraz Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej w stroju reprezentacji Polski. By rozwiać wątpliwości: wszystkie elementy zestawu mają autograf Kuby Błaszczykowskiego.

Czy warto licytować? Pewnie, że tak! Kuba to strzelec jednej z dwóch polskich bramek na Euro 2012, a grając w klubie, w znacznym stopniu przyczynił się do zdobycia przez Borussię mistrzostwa Niemiec.

/

Na drugą licytację w ramach akcji "Święta bez granic", podczas której będzie można zdobyć m.in zestaw od Kuby Błaszczykowskiego, zapraszamy już w najbliższy piątek 14 grudnia w godzinach 16.00-19.00. Aukcję poprowadzą, w zastępstwie Kuby Strzyczkowskiego, Marek Niedźwiecki i Artur Andrus. Co jeszcze będzie można wylicytować tego dnia? Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie akcji swietabezgranic.pl .

/

"Święta bez granic" to akcja charytatywna organizowana przez Trójkę oraz Polską Akcję Humanitarną . Naszym celem jest zebranie funduszy niezbędnych do wybudowania studni w Somalii oraz Sudanie Południowym. Reporter Trójki Marcin Pośpiech przygotował cykl materiałów o wodzie, a mówiąc bardziej precyzyjnie - o braku wody, walce o porcję tej zdatnej do picia, o tym, jak przeżyć, odliczając każdą – dosłownie – kroplę. Zapraszamy do słuchania>>>

Czytaj także

Święta bez granic - wyjątkowa akcja Trójki i PAH

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2012 11:00
Są miejsca na świecie, gdzie porcja wody nadającej się do picia, jest największym skarbem. Jeśli jej brakuje, ludzie umierają. Chcemy temu przeciwdziałać. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji i wsparcia cierpiących z braku wody w Sudanie Południowym oraz Somalii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Orzeł Marka Kondrata idzie pod młotek!

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2012 15:52
O takich filmach mówi się "kultowy", a dzięki takim kreacjom, jak rola Adasia Miauczyńskiego, aktorzy przechodzą do historii. Marek Kondrat otrzymał Orła 2003 - Polską Nagrodę Filmową za najlepszą główną rolę męską w "Dniu świra". Statuetkę Orła na Trójkową licytację.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwsza licytacja (7 grudnia 2012 r.) - 110 665 zł

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2012 16:00
110 tysięcy 665 złotych - tyle udało się zebrać dzięki Państwu podczas pierwszej świątecznej licytacji w Trójce.
rozwiń zwiń