X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Gitarą i piórem" w Karpaczu

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2011 09:58
Czerwony Tulipan, Grzegorz Tomczak, Anna Treter - to tylko niektóre gwiazdy tegorocznej edycji "Gitarą i piórem" - największego festiwalu poezji śpiewanej i piosenki autorskiej w Polsce.
Plakata XXIII- edycji Gitarą i piórem.
Plakata XXIII- edycji "Gitarą i piórem".Foto: mat.pras.

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych SILESIA EUROPAEA organizuje XXIII-edycję festiwalu, która w tym roku odbędzie się w dniach 19-20.08 w Karpaczu.

Gwiazdami piątkowego wieczoru będą: Piotr Woźniak, Tadeusz Woźniak z zespołem,Tomasz Olszewski oraz Czerwony Tulipan, natomiast w sobotę na scenie pojawią się: Leszek Wójtowicz, Grzegorz Tomczak, Mirosław Czyżykiewicz i Anna Treter.

A późnym wieczorem wolna scena dla wszystkich amatorów piosenki autorskiej i gitary.

 

 

"Gitarą i Piórem" to także najbardziej znana w Polsce audycja poświęcona piosence poetyckiej. We wrześniu minie 25 lat od jej debiutu na antenie Programu III Polskiego Radia. Tegoroczna edycja jest jednym z głównych punktów obchodów jej istnienia.

 

/

 

Audycję prowadzi niezmiennie od lat, jeden z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, Janusz Deblessem

 

(aw)

Czytaj także

IV Ogólnopolski Festiwal im. Wojtka Belona "Niechaj zabrzmi Bukowina"

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2011 11:16
Już po raz czwarty w Busku – Zdroju zabrzmi Bukowina, czyli będziemy mieli możliwość poznania osiągnięć twórców piosenki z dobrym tekstem i linią melodyczną.
rozwiń zwiń