X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka na Transatlantyku 2013

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2013 15:05
Pierwszy w Polsce wspólny koncert Yoko Ono i Thurstona Moore’a oraz koncert z okazji 35-lecia słynnej amerykańskiej wytwórni płytowej Varese Sarabande to jedne z najbardziej spektakularnych wydarzeń tegorocznej edycji Transatlantyk Festival Poznań 2013.
Trójka na Transatlantyku 2013
Foto: Fot.: mat. promocyjne

Międzynarodowe święto filmu i muzyki, stworzone 3 lata temu przez kompozytora Jana A.P. Kaczmarka, odbędzie się w tym roku od 2 do 9 sierpnia w Poznaniu oraz w podpoznańskiej miejscowości, w której działa Instytucie Rozbitek.

- Yoko Ono jest naszą tegoroczną gwiazdą festiwalu. Jest ona idealnym gościem, który łączy się z podstawową myślą festiwalu. Transatlantyk jest festiwalem idei społecznych i politycznych. Dyskutujemy poprzez dzieła o wszystkim, co wydaje się dzisiaj ważne. Yoko Ono otrzymuje od nas naszą najważniejszą nagrodę, która nazywa się Transatlantyk Glocal Hero Award - opowiadał  Jan A.P. Kaczmarek "Klubie Trójki" .

Filary programu festiwalu, który w 2012 r. zgromadził w stolicy Wielkopolski ponad 41 tysięcy osób, to ambitny program filmowy z jedynym w Polsce cyklem Kina Kulinarnego, przygotowanym we współpracy z Festiwalem Berlinale, Master Classes, prowadzone przez uznanych twórców z Europy i Hollywood.

Młodzi kompozytorzy z całego świata po raz trzeci zmierzą się w wyjątkowych konkursach kompozytorskich, a w samym centrum miasta stanie ponownie wyjątkowe Kino Łóżkowe. Imprezę zainauguruje uroczysta, transmitowana na żywo przez TVP Gala Otwarcia, która odbędzie się w Auli UAM.

Zapraszamy do słuchania relacji z festiwalu na antenie Trójki:

- 2 sierpnia, piątek – "Fest Program" (godz. 13.00 - 14.00);

- 3 sierpnia, sobota – "Radiowy Dom Kultury" (godz. 12.00 - 14.00);

- 4 sierpnia, niedziela – "Trójkowo, filmowo" (gpdz. 14.00 - 15.00);

- 5 sierpnia, poniedziałek – 8 sierpnia, czwartek – "Do południa" (godz. 10.45)
- 5 sierpnia, poniedziałek – "Klub Trójki" (godz. 21.00 - 22.00)
- 7 sierpnia środa – "Klub Trójki" (godz. 21.00 - 22.00)
- 9 sierpnia, piątek – "Fest Program" (godz. 13.00 - 14.00).

Zobacz więcej na temat: FILM KULTURA

Czytaj także

Jan A.P. Kaczmarek: czasy są okrutne dla kompozytorów

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2012 14:00
Trudna sytuacja finansowa branży filmowej i brak zrozumienia dla roli muzyki w filmie, to zdaniem wybitnego kompozytora główne przyczyny spadku jakości utworów, które powstają na potrzeby kina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oscary 2013: Jan A. P. Kaczmarek zdradza, jak głosował

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2013 11:30
- Nominacje są wyróżnieniem, które czasami trzeba przyjąć jako koniec przygody. Są przecież filmy znakomite, które dochodzą do nominacji, a nagrody uciekają im sprzed nosa - mówił Jan A. P. Kaczmarek, który w 2005 roku otrzymał Oscara za muzykę do filmu "Marzyciel".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal Transatlantyk chce zmieniać świat

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2013 11:24
- Jak słucham "Requiem" Mozarta to chcę być lepszym człowiekiem. Wydaje mi się, że dobrze skomponowany festiwal, gdzie prezentowane dzieła mają w sobie moc nawet czysto estetyczną, zawsze czyni dobro - mówi Jan A.P. Kaczmarek, twórca i dyrektor poznańskiego festiwalu Transatlantyk.
rozwiń zwiń