X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Faithless: najważniejsza jest miłość do muzyki

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2015 21:00
Wywiadów nie było w planach, ale Trójce – jak jedynemu polskiemu medium – udało się porozmawiać z grupą Faithless, gwiazdą tegorocznego Open'era.
Audio
  • Faithless: najważniejsza jest miłość do muzyki (Radiowy dom kultury/Trójka)
Maxi Jazz i Sister Bliss nigdy nie ukrywali się za maskami
Maxi Jazz i Sister Bliss nigdy nie ukrywali się za maskamiFoto: mat. promocyjne

Faithless to ikona brytyjskiej sceny elektronicznej. Grupa powstała z inicjatywy Maxi Jazza, Sister Bliss i Rollo. Wydali sześć albumów studyjnych oraz kompilację przebojów, która tylko w Wielkiej Brytanii pokryła się czterokrotną platyną. W sumie na świecie sprzedano ponad 15 milionów ich płyt, co czyni Faithless jednym z najważniejszych elektronicznych zespołów ostatnich dwóch dekad. Ich najsłynniejsze utwory to "Insomnia", "God Is A DJ", "We Come On" czy "I Want More".

W 2011 roku grupa zdecydowała się zawiesić działalność. Teraz wrócili jako Faithless 2.0, celebrując swoje dwudziestolecie serią koncertów, na które złożył się także występ w ramach Open'er Festival 2015.

Wywiadów, informacji i zdjęć szukaj na naszej stronie poświęconej Open'er Festival >>>

W wyjątkowej rozmowie z dziennikarzami Trójki Maxi Jazz i Sister Bliss wspominali swój poprzedni występ na Open'erze, który odbył się krótko po zamachach terrorystycznych w Londynie w lipcu 2005 roku. Mówili też, co czują jako artyści z takim stażem i dorobkiem i jak oceniają rozwój rynku muzycznego w ostatnich dwóch dekadach. Mieli także odpowiedź na pytanie, dlaczego - mimo upływu lat - na koncertach Faithless publiczność zawsze dopisuje. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego dźwięku!

***

Tytuł audycji: Radiowy dom kultury

Prowadzą: Agnieszka Szydłowska, Agnieszka Obszańska, Michał Nogaś

Goście: Maxi Jazz i Sister Bliss (grupa Faithless)

Data emisji: 4.07.2015

Godzina emisji: 12:35

mat. promocyjne / mk

Czytaj także

Open'er 2015: Modest Mouse i Two Gallants w plenerowym studiu Trójki

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2015 16:00
Trwa święto muzyki w Gdyni. Plenerowe studio Trójki - które ruszyło już dzień przed festiwalem - odwiedzają kolejni goście.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Open'er 2015: muzyka, słowo i pomoc

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2015 14:48
Podczas tegorocznej edycji gdyńskiego festiwalu można posłuchać muzyki, ale także wziąć udział w oryginalnej zabawie słowem i pomóc poszkodowanym Nepalczykom.
rozwiń zwiń