X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Współpraca

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2018 15:00
TIFF Festiwal – Warsaw Gallery Weekend – Talenty Trójki 2018 – Pokonać mur – Project Room – Archeologia Fotografii – Le Corbusier – Ars Independent.
TIFF
TIFFFoto: mat. organizatorów

Zaczynamy, polecamy! Agnieszka Obszańska zaprasza na Warsaw Gallery Weekend, czyli coroczny festiwal sztuki współczesnej organizowany przez prywatne galerie. W 29 galeriach zobaczymy kilkadziesiąt wystaw oraz bogaty program towarzyszący, a na WGW zaprasza Dawid Radziszewski.

Agnieszka Szydłowska zabiera nas do Katowic na festiwal Ars Independent, który rusza już 25 września. O szczegółach opowiada Bartek Sołtysik.

Tu można wysłuchać pierwszej godziny RDK z 1 września >>>

Tu można wysłuchać drugiej godziny RDK z 1 września >>>

WSPÓŁPRACA to hasło tegorocznej edycji TIFF Festival – międzynarodowego festiwalu skupionego na fotografii, który odbywa się we Wrocławiu i rusza już 6 września! Trzon TIFF Festival stanowi Program Główny, to trzy wystawy: Jak odmawiać w galerii SiC! BWA Wrocław, eksplorująca pojęcia odmowy współpracy; Praktyka okupacji dzieła w Muzeum Współczesnym Wrocław, która w swojej formie jest zatrzymanym w czasie śledztwem, mającym na celu ustalenie autorstwa prac z kolekcji; oraz TIFF Plays Pokemon w przestrzeni IP Studio, której intrygujący tytuł kryje prace oparte na internetowej współpracy pomiędzy nieznanymi sobie ludźmi. Ponadto jeszcze TIFF Open, Sekcja Publikacji, Festival Lab, warsztaty, dyskusje, spotkania, a u nas o programie tuż przed rozpoczęciem festiwalu opowiada Maciej Bujko – dyrektor programowy TIFFa.

Znamy już finalistów naszego konkursu Talenty Trójki 2018 w kategorii Sztuki Wizualne, oto oni: Norbert Delman, Irmina Rusicka i Tomek Pawowski! Cieszymy się razem z nimi i czekamy na finałową galę 10 września, a dziś spotkanie z kolejnym finalistą, tym razem o swojej pracy opowiada Norbert Delman.

Talenty Trójki – wszystko o konkursie  >>>

Jan Niebudek przeprowadza nas przez autobiograficzną opowieść Mariny Abramović "Pokonać mur", a Michał Margański prowadzi do CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie, gdzie możemy oglądać kolejną odsłonę Project Room, tym razem zapraszamy na wystawę Ani Nowak "Czy można umrzeć na złamane serce?"

Odwiedza nas także Karolina Puchała-Rojek, by opowiedzieć o tygodniu fotografii w Fundacji Archeologia Fotografii. Od 6 do 16 września na ul. Chłodnej 20 w Warszawie czeka nas cykl wydarzeń, podczas których będzie można zobaczyć fotografie warszawskiej Woli, dowiedzieć się, w jaki sposób chronić domowe zbiory zdjęć i odwiedzić fundacyjne archiwum, w którym znajdują się ikoniczne prace polskich fotografów i stare zdjęcia Warszawy.

Fundacja Archeologia Fotografii (fot. Sławomir Kasper) Fundacja Archeologia Fotografii (fot. Sławomir Kasper)

Anna Dudzińska zaprasza nas na spotkanie z architekturą, a w telefonicznym skrócie mkniemy przez Poznań, Gdańsk, Tarnów.

na FB 24/7

***

Tytuł audycji: Radiowy dom kultury
Autorzy: Agnieszka Szydłowska, Agnieszka Obszańska, Michał Margański, Jan Niebudek  
Data emisji: 1.09.2018 
Godziny emisji: 13.08, 14.08