Lenny Kravitz "Sex"

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2015 04:00
Piosenka pochodzi z najnowszego studyjnego albumu wokalisty zatytułowanego "Strut".
Audio
Lenny Kravitz
Lenny KravitzFoto: mat. prasowe

- Ta płyta zaprowadziła mnie z powrotem do miejsc, które tak bardzo kocham w muzyce - opowiada Lenny Kravitz. - Do uczuć, które przeżywałem będąc w szkole. To prawdziwa rock‘n’rollowa płyta: jest surowa, ma duszę i szybko powstała" - tak Kravitz opisuje swój 10. studyjny album. Na płycie znajduje się 12 utworów, a pierwszym z nich jest "Sex".
Kravitz w swojej karierze nagrał wiele hitów i sprzedał prawie 40 milionów płyt. Jak zawsze, również na nowym krążku, Lenny Kravitz gra na gitarze, basie, klawiszach i perkusji. Jest także producentem i aranżerem. Do finalnego brzmienia "Strut" przyczynił się także legendarny Bob Clearmountain (David Bowie "Let's Dance", the Rolling Stones "Tattoo You" i Bruce Springsteen "Born in the U.S.A."), który był odpowiedzialny za miks.
(mat. promocyjne)

Zobacz więcej na temat: Lenny Kravitz Trójka

Czytaj także

Lenny Kravitz "New York City"

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2014 04:00
Piosenka pochodzi z albumu "Strut". - Ta płyta zaprowadziła mnie z powrotem do miejsc, które tak bardzo kocham w muzyce - opowiada Lenny Kravitz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lenny Kravitz "Strut"

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2014 04:00
"Strut" to tytułowy utwór z dziesiątego albumu Lenny'ego Kravitza, wydanego we wrześniu 2014 roku. Płytę wydała wytwórnia Roxie Records - założona przez samego muzyka.
rozwiń zwiń