X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

7 marca 2008 - Imani Coppola "Raindrops From The Sun (Hey Hey Hey)"

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2008 00:00
Audio

Imani Coppola urodziła się w 1978 roku. Jako dziewiętnastolatka wylansowała przebój "Legend Of A Cowgirl", który ukazał się na jej debiutanckim albumie "Chupacabra". Później doświadczyła niełaski ze strony przemysłu muzycznego - duża wytwórnia, która wydała "Chupacabrę", porzuciła piosenkarkę, w związku z czym ta swoje kolejne płyty wydawała własnym sumptem. Dopiero w 2006 nawiązała współpracę z wytwórnią Mike'a Pattona - Ipecac. Zaczęło się od koncertu z Peeping Tom, jednego z projektów Pattona, później Coppola ruszyła z zespołem w trasę koncertową, grając na skrzypcach i śpiewając. W zeszłym roku, po sześciu płytach bez właściwej dystrybucji udało się Imani Coppoli wydać płytę, właśnie w Ipecac dystrybuowanej w Europie przez Southern. Z tej właśnie płyty zatytułowanej "The Black & White Album" pochodzi piosenka "Raindrops From The Sun (Hey Hey Hey)".

Zobacz więcej na temat: Europa Hey przemysł