X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Na tej wyspie wylądował Kolumb

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2012 17:15
- Mam wrażenie, że gdzieś niedaleko jest jeszcze odciśnięta stopa Pana Krzysztofa - donosi z Kuba Strzyczkowski z Gwadelupy.
Audio
Plaża na Gwadelupie
Plaża na GwadelupieFoto: fot. Raïssa B./flickr.com/lic. CC BY 2.0

Dokładnie o godz. 2.37 czasu polskiego w niedzielę 9 grudnia Kuba Strzyczkowski dopłynął do Gwadelupy na Karaibach.

Jak przebiegały przygotowania i sam rejs dowiesz się ze strony rejskuby.polskieradio.pl >>

- Krzysztof Kolumb miał ogrom odwagi, był strasznie uparty, nieprzejednany i miał trudny charakter, źle traktował załogantów - mówi nasz wilk morski.

Gwadelupę Kolumb odkrył podczas swojej II wyprawy (1493–96), dla upamiętnienia tego wydarzenia na wyspie postawiono jego pomnik.

Kuba Strzyczkowski wraca do Polski 17 grudnia! O godzinie 14.55 na warszawskim lotnisku im. F. Chopina witać go będą koledzy z radiowej Trójki, Słuchacze i przyjaciele. Trójka zaprasza do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu wszystkich chętnych.

Czytaj także

Kuba Strzyczkowski przepłynął samotnie Atlantyk!

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2012 20:40
- 24 dni i kilkanaście godzin mi to zajęło.Trochę długo, może gdybym popłynął trasą północną byłoby szybciej. Ale ja się z nikim nie ścigałem. Ścigałem się tylko z marzeniami - mówi dziennikarz Trójki, który przybił do Mariny Pointe a Pitre na Gwadelupie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Strzyczkowski: cały czas śpię na jachcie

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2012 16:47
– Na jachcie Delphia Trójka jest jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia: prace bosmańskie, sprzątanie, mycie łódki, pakowanie – mówił dziennikarz Trójki, który samotnie opłynął Atlantyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka w raju dla żeglarzy

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2012 10:45
Kuba Strzyczkowski dopłynął do mety samotnego rejsu, którą jest wyspa Gwadelupa w archipelagu Małych Antyli. Jak wygląda codzienne życie jej mieszkańców? Relacjonuje Marcin Łukawski.
rozwiń zwiń